reklama

Magická Luna pro každý den: 30. 5. – symbol Medvěd

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy se probouzejí přírodní síly, ale nic nedostaneme zadarmo. Musíme být opatrní a koncentrovat se na vše, co děláme. Vládne silná energie, která může být destruktivní.

Tvrdí se, že jakékoliv základy dnes položené povedou v budoucnu k dobrým výsledkům. Energie Ryb tento den zjemňuje a posiluje naši intuici.

Luna v Rybách – ubývá

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne – to jsou dny Luny v Rybách.

Co dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou nebo setkání s někým milým.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní müsli, vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou a bez pečiva.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. Jemnou energii Ryb můžeme podpořit světle růžovou, pro uzemnění poslouží hnědá. Veselou náladu podpoří sluneční kámen, rodonit otevírá naší srdeční čakru. Vyzkoušejme opojnou vůni jasmínu nebo canangy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama