reklama

Magická Luna pro každý den: 30. 6. – symbol Žába

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek nebo kritiky. Bereme vše s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Býku – ubývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme s přehledem řešit finanční záležitosti. Rozhodnutí, která nyní děláme pro budoucnost, jsou úspěšná.

Snažíme se vyhnout průvanu, v době Luny v Býku mohou zvláště zrozenci tohoto znamení lehce nastydnout. Doporučuje se uvolňovat krční páteř cvičením a při delších cestách si podkládat hlavu polštářky. Při chrapotu máme mít po ruce šalvějové nebo mentolové bonbony. Býčí cyklus přeje pěstění pokožky. Můžeme vyzkoušet tzv. žehličku pleti, která je, i s aplikací krémů, účinná.

Zkusíme středomořskou stravu – nakoupíme si dary moře, za studena lisované olivové oleje, sušená rajčata, bazalku. Ochutnáme pravou buvolí mozarelu, která se podstatně liší od výrobků z kravského mléka. Připravíme si hostinu, protože Luna je v ubývajícím cyklu. Pozveme přátele a radujeme se z darů země…

Opatrně solíme, nejíme tučné jídlo, nepodstupujeme operace v oblasti krku. K těmto dnům vlády zemního znamení patří tmavě zelená nebo růžová barva. Můžeme vyzkoušet sílu nezemského vltavínu nebo vzácného smaragdu. Zvláštní vůní je akácie nebo esence z mateřídoušky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama