reklama

Magická Luna pro každý den: 31. 3. – symbol Krokodýl

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Tento den je těžký, měli bychom se snažit odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že na ně nereagujeme.

Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání našich blízkých a odpustit jim.

Luna v Kozorohu – ubývá

V těchto dnech jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit. V popředí našeho zájmu je materiální zajištění, kontrolujeme účty, platby.

Naše tělo zaktivujeme teplou sprchou, pro odvážné „skotským střikem“ – střídavě horká a studená sprcha, a zacvičíme si pár uvolňujících cviků. Dnes je důležitý náš postoj, hlídáme si páteř. Při sedavém zaměstnání se často protáhneme. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme hlavu. Poté natřeme tělo mlékem nebo olejem. Dny v Kozorohu jsou vhodné pro manikúru i pedikúru.


Rychlá manikúra: krásnější nehty za pár minut


Můžeme si dopřát sladká jídla i mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Můžeme popíjet kefír nebo syrovátkový nápoj. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem nebo zázvorem. Jako dezert si dáme datlový raw dortík.


Doba zrání jogurtu se odvíjí od toho, v jaké teplotě budete vkládat mléko obohacené o jogurt do nádob a skleniček. Foto:

 

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme si vlasy

Zvolíme elegantní kombinaci barev bílé a šedé.


šedá Foto:

 

Pro milovníky kamenů je pro dnešek ten pravý labradorit nebo spinel.


labradorit Foto:


Zklidní nás vůně skořice nebo heřmánku.


koreni hubnuti skorice Foto:

 

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama