reklama

Magická Luna pro každý den: 31. 5. – symbol Mušle

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Zajímavý den, kdy se dík „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Snažíme se být pokud možno chvíli sami a odpočinout si od veškerých impulsů zvenčí.

Luna v Beranu – ubývá

Dny přejí aktivitě, máme si uvědomit, co opravdu chceme, a ukončíme věci, které nemají budoucnost. Vnímáme svou sílu a máme odvahu ke změnám.

Toto znamení ovládá hlavu; proto se vzdáme všech náročných a zatěžujících věcí jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřepínáme smysly, nepobýváme v hlučném, zakouřeném prostředí. Odpočinout dáme i očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize ani čtením. V těchto „ohnivých“ dnech se snažíme celkově zklidnit.

Doporučuje se vyhnout se alkoholu, kávě, posilujícím drinkům a hodně pít – nejlépe čistou nesycenou vodu. Živnou kvalitou jsou bílkoviny a ovoce, proto dáme přednost rybám, netučnému masu, jako přílohu nebo samostatné jídlo si dáme hrách, fazole nebo čočku.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Příjemnou barvou pro dnešní dne bude okrová nebo oranžová. Slušet vám bude silný kámen jaspis červený nebo nefrit. Vůně pro dnešek je mentol nebo neroli.

Horoskopy 2018

reklama

reklama