reklama

Magická Luna pro každý den: 31. 7. – symbol Žezlo

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Raku - ubývá

Dny Luny v Raku prohlubují naše rodinné vazby, vztahy k rodičům i dětem. Více si vážíme domova, a chceme ho vylepšovat, uklízet a krášlit.

V horkém letním počasí můžeme mít problémy - bolesti hlavy, potíže se zažíváním. Nestydíme se odpočívat, být v chládku; je neděle, tak máme právo nic nedělat. Věnujeme se sami sobě. Naše tělo potěší peeling, můžeme zkusit i jemnou sůl s minerály. Na obličej použijme speciální peelingové krémy, a pleť bude jako znovuzrozená.

Jídlo se vždy snažíme připravovat s láskou; předáváme zde svou energii, a jak praví moudří, vaření je alchymie. Uvaříme rodině to nejlepší jídlo, prostřeme sváteční stůl a užijeme si společně strávený čas u oběda nebo večeře. Nezapomeňte, že i v partnerské oblasti platí, že láska prochází žaludkem.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou. Tou pravou barvou pro dnešek je šedo- stříbrná a světle růžová. Co ozdobí ženu nejvíce – jsou to perly, které jsou bílé, růžové, modré i černé. Esencí růžového dřeva nebo jasmínu provoníme svůj osobní prostor.

Horoskopy 2018

reklama

reklama