reklama

Magická Luna pro každý den: 4. 3. – symbol Džbán

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes se v nás mohou probouzet magické schopnosti. K přijetí důležitých informací, jež nám mohou pomoci, je důležité vhodné naladění. Uděláme si večer čas na osobní rituál.

Vykoupeme se, oblečeme do světlého, zapálíme svíčku, pustíme příjemnou relaxační hudbu, obklopíme se oblíbenými předměty: kameny, amulety, šperky, a otevřeme se spojení s neviditelným světem.

Nikam nepospícháme, užíváme si pomalu plynoucího času a děkujeme za vše.

 

Zapalte si vanilkovou svíčku Foto:

 

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny, kdy se zaměřujeme na důležité věci; jsme aktivní, snažíme se vidět vše realisticky, jsme houževnatí a pilní. Milostné a partnerské záležitosti raději neřešíme.

Zima odchází, předává vládu jaru, počasí je proměnlivé, proto se snažíme být v teple a dopřát si prohřívající lázeň, saunu, rašelinovou koupel. Pečujeme o pokožku celého těla, uděláme si peeling, následně použijeme kvalitní pleťové mléko nebo olej. Na bolavá kolena zkusíme recept našich dědečků – kolena natřeme slivovicí.

Zastřiháváme nehty a depilujeme místa, která to potřebují.

 

Do obliby se dostává i dětské depilování. Říká se, že pokud dívka podstoupí depilaci ještě před pubertou, nezačnou jí poté chloupky růst vůbec. Foto:

 

V těchto dnech je tzv. živnou kvalitou sůl, její působení v našem těle je silnější. Můžeme jíst více slaných pokrmů, platí to však jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami, klouby atd.

Jídlo můžeme ochucovat bylinkami, česnekem, cibulí, zázvorem, křenem. Při ubývající Luně mohou být na talíři i vydatnější pokrmy, kterým se jindy vyhýbáme.

 

Plněné knedlíky s křenovou omáčkou Foto:

 

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Barvy, které se hodí pro tento den, jsou červená a hnědá.


hnědá Foto:


Skvělým kamenem je silný, ochranný zlatý obsidián nebo onyx.


zlatý obsidián Foto:


Vůně, která pročistí a pozvedne vibrace, je esence sibiřského cedru.


cedr Foto:


Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama