reklama

Magická Luna pro každý den: 4. 5. – symbol Žezlo

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Nesledujeme televizi ani tisk, neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Beranu – ubývá

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulzivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beran má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku, ájurvédská olejová masáž. Šetříme všechny smyslové orgány, i sluch – vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak – nevysedáváme dlouho u obrazovky.

Konzumujeme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme netučné ryby, plodovou zeleninu, hrách, čočku. Vhodný je také odlehčující den, kdy pijeme ovocné či zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje, teplou vodu s citronem.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Dnes nám bude slušet barva jasně oranžová nebo žlutá. Energie krásného granátu – almandinu podpoří naši náladu, můžeme také zvolit citrín. Vůně levandule je sázka na jistotu, meduňka je experiment.

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama