reklama

Magická Luna pro každý den: 4. 6. – symbol Chobotnice

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy je lépe nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou v Býku můžeme propadat strachu o naši finanční existenci. Můžeme být vztahovační a vytvářet zbytečné problémy v komunikaci s ostatními. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci.

Luna v Býku - ubývá

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech je větší náchylnost k angínám, zánětům a nachlazení. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu. Luna v Býku má ráda péči, nešetříme na sobě, zajdeme si do kosmetického salónu a necháme se hýčkat.

Je víkend, v ubývající fázi si můžeme si dopřát více než jindy. Vyzkoušíme např. libanonskou kuchyni; chutě se podivuhodně mísí a dobré ingredience seženeme v obchodech nebo e-shopech. Jehněčí maso, grilovaný lilek, skvělé kořenící směsi - pohádka tisíce a jedné noci…! Vybíráme si pečlivě i dobré pití: nektar z granátových jablek, nebo ušlechtilá, mineralizovaná bílá vína…

Krásnou barvou pro sváteční den volna je pískově hnědá v kombinaci s bílou. Pro vibraci dnešního dne je vhodný kámen býčí oko nebo gaia stone. Vyzkoušejme vůní citrónové trávy nebo cedru.

Horoskopy 2018

reklama

reklama