reklama

Magická Luna pro každý den: 5. 3. – symbol Žába

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes máme být obezřetní a hlídat si své věci, ale i myšlenky a nápady. Hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Jsme roztěkaní a nedokážeme se soustředit. Důležitá jednání přesuneme na vhodnější období. Neberme si nic osobně, nechme vše plynout a procházet.

Luna v Kozorohu – ubývá

Co uděláme pro naší kostru, kolena, klouby i pokožku, působí velmi blahodárně. Dáváme pozor, abychom neprochladli, zima působí na ztuhlost pohybového aparátu. Vhodná jsou nenáročná protahovací cvičení, teplá lázeň, sauna nebo masáž.

Pečujeme o pokožku, pomůže nám kostivalová nebo konopná mast. Aplikujeme čistící pleťové masky, naše pleť je skvěle vstřebá. Je vhodný čas pro manikúru a pedikúru.


Olivový olej - krásné nehty Foto:


Můžeme jíst více kořeněná, zahřívající a slaná jídla, se solí ale opatrně, kvůli zátěži ledvin. Tato ubývající fáze Luny podporuje vylučování toxinů z těla, a ti, kteří chtějí být fit, by měli pít detoxikační a odvodňující čaje, např. kopřivový nebo přesličkový.


Ajurvédský detoxikační čaj Foto:


Jíme ve zvýšené míře kořenovou zeleninu, mrkev, ředkvičky, červenou řepu, brambory, česnek a cibuli.


Červená řepa obsahuje látky, které jsou obsaženy v šamponech proti lupům. Uvařte řepu ve vodě a vzniklým vývarem si následně hlavu umyjte a promasírujte. Nechte působit přes noc a ráno opláchněte. Foto:

 

Svěžest a neotřelost v šatníku zajistí zelená barva, vhodné jsou i odstíny zemité hnědé.


luna sobota fotky - Obrázek 1 Foto:


Krásným a energeticky velmi silným kamenem je záhněda nebo jemná energie girasolu.


zahneda Foto:


Sváteční čas vánoce připomene vůně skořice nebo esence vanilky.


Skořice – voňavý pomocník v zimní kuchyni Foto:


Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama