reklama

Magická Luna pro každý den: 5. 4. – symbol Lotosový květ

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Najdeme si čas na očistu mysli i těla. Je to příznivý den, daří se také ezoterní práci, ve spojení se znamením Ryb naše intuice přináší informace důležité pro náš vývoj a rozpoznání životního poslání. Dařit se bude i v materiální oblasti; smlouvy a obchody dnes uzavřené přinesou v budoucnu zisk.

Luna v Rybách – ubývá

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

 

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému – nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Existuje mnoho knih i zdravotních pomůcek, které nám pomohou vyladit na chodidlech body související s naším fyzickým tělem. Pustíme si oblíbené CD nebo romantický film.

 

Při ubývající Luně lépe trávíme a naše tělo méně ukládá. Dopřejeme si sladkosti; ráno nám dodají energii pro celý den. Do misky dáme banány, med a ořechy, a zdravá snídaně je na světě! Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu – ledový salát s meruňkovým olejem zklidní náš nervový systém, upraví činnost srdce a podpoří práci jater, posílí imunitu. Vhodný je olej panenský, lisovaný za studena z jader meruněk, aplikovat ho můžeme i na pleť a vlasy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

 

Dnes nám budou slušet světlé odstíny zelené a modré.

Krásným kamenem, který pomáhá proti úzkosti, je apatit, srdeční čakru otevírá růženín.

Pro osvěžení našeho osobního prostoru můžeme použít vůni mandarinky nebo pomerančových květů.

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama