reklama

Magická Luna pro každý den: 5. 6. – symbol Lampa a Roj hojnosti

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Zajímavý den, kdy se dík „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Snažíme se být pokud možno chvíli sami a odpočinout si od veškerých impulsů zvenčí.

Luna v Blížencích

Ideální čas pro ukončení starého a na vykročení k novým věcem, zvláště pak v oblasti práce, kariéry, obchodu a studia. Otevřeme se novým informacím v duchovní oblasti, ale i v činnostech, pro které je třeba inspirace – např. v umělecké sféře, ale i ve výzkumu.

Uděláme si rituál: připravíme si oranžovou nebo modrou svíčku, a žádáme o hlubší pochopení univerzálních zákonů a našeho životního poslání.

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – NOVOLUNÍ

Novoluní je nový začátek: vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na to podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit své myšlenky. Co v tento den naplánujeme, to se může v budoucnosti objevit v našem životě.

2. lunární den – ROH HOJNOSTI

Vstaneme brzy, je to dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

 

Krásnou kombinací je barva oranžová s modrou. Kamenem, který nám dodá sílu je kalcit, ženskou energii podpoří měsíční kámen. Provoňme svůj prostor nevtíravou vůní mléčné ambry nebo vanilky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama