reklama

Magická Luna pro každý den: 6. 1. – symbol Netopýr

Věštba na pátek Foto:
Věštba na pátek
Foto: thinkstock.com

Náročný den, můžeme podléhat různým klamům a omylům, mít špatné sny. Je nutná očista mysli a aktivní ochrana před negacemi.

Zrevidujeme svoji minulost a pokusíme se poučit z chyb. Důležité je v tento den nezaměřovat pozornost pouze na hmotné statky a finance, protože naše potíže v této oblasti se budou zhmotňovat a násobit. Nepouštíme se do nových projektů a nezačínáme spolupracovat s lidmi, které neznáme, můžeme se lehce stát obětí podvodů.

Luna v Beranu – přibývá

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulzivnost, dáváme pozor, kam svou energii směřujeme.

Dny jsou náročnější pro oblast hlavy, smyslové orgány. Pokud se věnujeme zimním sportům, jsme pozornější; v tomto cyklu Luny jsou časté úrazy a nehody. Snažíme se ochránit tělo i mysl a nemáme-li dovolenou, náležitě se ráno připravíme na nový pracovní týden. Soustředíme se na pozitivní myšlenky a říkáme si, že nám půjde všechno lehce, rychle a snadno.

Je období přibývající Luny; proto si zvolíme méně kaloricky náročnou stravu, spíše vegetariánskou, dušenou zeleninu, polévky, rizoto, lečo, rýžové závitky, možná dáme přednost východní kuchyni, která je lehčí a dokáže kouzla s kořením a různými přísadami.

Barvou pro dnešek je červená se zlatými doplňky. Vybrat můžeme ohnivý opál nebo zlatý imperiál topaz.

Z vůni pačuli nebo tonku.

Horoskopy 2018

reklama

reklama