reklama

Magická Luna pro každý den: 6. 10. – symbol Větrná růžice

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes máme silné napojení na božský Zdroj a jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom si dát pozor na to, co si přejeme; naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Střelci – přibývá

V těchto dnech vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, jít do společnosti.

Šetříme své tělo, zvláště kyčle a stehna; provádíme speciální cviky pro nohy a boky. Účinné budou čisticí masky, a také lymfatické masáže, nejlépe ruční nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků. Objednáme se do kosmetického salonu a budeme-li chtít změnit image, pomohou nám odborníci: stylista, vizážistka.

Do svého jídelníčku zařadíme více zdravé přírodní stravy. Vyškrtneme z něj všechny polotovary a dáme přednost „živé“ stravě. Vyhneme se džusům z koncentrátů a sladkým limonádám, které škodí především dětem. Vyzkoušíme např. nápoje z aloe vera, které jsou chutné a navíc prospívají našemu zdraví, nebo si uděláme limonády z domácích zdrojů.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí. Vyzkoušejme veselou kombinaci barev žluté a modré. Krásným kamenem je oceánový jaspis nebo ilatský kámen. Vůně exotického oudu povznese naši náladu, můžeme vyzkoušet i vůni čokolády.

Horoskopy 2018

reklama

reklama