reklama

Magická Luna pro každý den: 6. 5. – symbol Chobotnice

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Den, kdy dle lunární magie je lepší nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou v Rybách budeme dnes prožívat silné emoce. Můžeme být vztahovační a v komunikaci s ostatními vyvářet zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plánování budoucnosti.

Luna v Býku – NOVOLUNÍ 21:31

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativní stránku. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Uspořádáme si myšlenky, sny a plány v oblasti finanční, i v umělecké sféře. Energie je stabilní a záměry, které máme, se mohou v budoucnu splnit. Uděláme si rituál na podporu prosperity. Nejdříve vyčistíme – vykouříme - celý prostor anýzem, patří k Venuši. Pak zapálíme červeno-oranžovou svíčku, přidáme své oblíbené kameny a soustředíme mysl na vizualizaci hojnosti v oblasti hmotné i duchovní. Provedeme v době Novoluní v 21:31 hod.

Krásným spojením barev je královská kombinace karmínové a zlaté. Kamenem, který umí roznítit smysly, je nádherný rubín nebo tajemný fialový čaroit. Závěr pracovního týdne je náročný, můžeme vyzkoušet povznášející vůni myrhy nebo sladké vanilky.

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama