reklama

Magická Luna pro každý den: 7. 3. – symbol Lotosový květ

Luna hlavni foto pondeli Foto:
Luna hlavni foto pondeli
Foto: thinkstockphotos.com

Hlouběji poznáváme smysl našeho života, naše poslání a cíle. Příznivý a harmonický den, kdy můžeme začít nové projekty. Měli bychom si je vizualizovat, a přát si zdar ve všech oblastech našeho života.

Jsme slavnostně naladěni, v duši máme klid a mír, odpouštíme sobě i druhým. Daří se nám i v hmotné oblasti, všechny dnes uzavřené obchody a finanční transakce budou úspěšné.

Luna ve Vodnáři – ubývá

Máme lehkost, nadhled, ničeho se nebojíme, máme plnou hlavu plánů. Zajímáme se víc o druhé a o společenské klima, o politiku, a celkově o dění ve světě.

Citlivější jsou lýtka, bedra a kyčle. Při sportu volíme umírněnější aktivity a pohybový aparát zbytečně nezatěžujeme, zvláště starší ročníky by měly být opatrnější. Prospěje nám procházka, masírování a koupele nohou. Při potížích nohy střídavě sprchujeme teplou a studenou vodou a mažeme krémy s obsahem kaštanu koňského. Na pleť obličeje aplikujeme výživnou hydratační masku, výborně se vstřebá.

 

Citronová pleťová maska Foto:

 

Tělo lépe zpracovává tuky, můžeme si dopřát více dobrot. Při vaření používáme česnek, který rozšiřuje naše cévy. Jíme maso, sýry i vejce, pokud jsme vegetariáni, ořechy a semínka. Ideální je v těchto dnech také konzumace brokolice, květáku, mangoldu atd. Pijeme teplé bylinko-květové čaje - lipový, šípkový, třezalkový a měsíčkový.


Brokolici jsme objevili poměrně nedávno, na našem stole by ale měla mít své stálé místo Foto:


Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Dnes nám bude slušet bílá barva nebo blankytně modrá, může být i na doplňcích.

 

BÍLÁ – Zakládáte si na svém vzhledu a patříte mezi optimisty. Dokážete být kritičtí k sobě i svému okolí. Jste sebevědomí, ale většinu času si vystačíte sami.  Foto:

 

Radost nám udělá nadzemská krása a energie křišťálu nebo modrý sodalit.


kříšťál Foto:


Vzduch pročistí vůně citrónově trávy nebo borovice.


Citronová tráva (Cymbopogon citratus) - používá se nejen při vaření, má také léčivé účinky, jelikož má antibakteriální účinky. Může posloužit jako uklidňující prostředek při nervové podrážděnosti, ke snížení horečky, při nechutenství, žaludečních obtížích Foto:


Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama