reklama

Magická Luna pro každý den: 7. 4. – symbol Zlatá labuť

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. V tento den se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi nové možnosti, jichž se snažíme využít.

Symbol LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.


Luna v Beranu NOVOLUNÍ 13.25

Novoluní se odehrává v prvním ohnivém znamení, je nejlepší čas na změny. Máme sílu a vůli uskutečnit to, co chceme. Vibrace tohoto dne nám dávají energii a otevírají před námi nové možnosti. Plánujme, sbírejme a třiďme informace; především bychom si měli udělat jasno v tom, co opravdu chceme. Úspěšní jsou lidé znalí svých cílů, kteří nemrhají časem na neplodné věci.

Uděláme si osobní rituál – připravíme si stůl nebo oltář, zapálíme červenou svíci a přejeme si posílit vůli, úspěch, sebevědomí a zdar pro naše nové projekty.

 

Dnešní barvy jsou kontrastní černá a bílá.

Jako dokonalý doplněk poslouží šperk s bílým opálem nebo černé perly.

Posvátnost novoluní podpoří vůně kadidla nebo bergamotu.

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama