reklama

Magická Luna pro každý den: 7. 5. – symbol Roh hojnosti

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Vstaneme brzy, je to dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Luna v Býku - přibývá

Vibrace těchto dnů bývá stabilní, klidná, zemitá. Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzím, jsme realisté.

Citlivá je oblast krku, podléháme snadněji infekcím. Cvičíme, a preventivně uvolňujeme krční páteř, vhodné jsou i masáže zad a šíje. Vyhledáváme klidné prostředí, hluk nás stresuje. Na obličej a dekolt aplikujeme hydratující a výživné pleťové masky.

Jsme opatrní při skladbě jídelníčku. Volíme lehce stravitelnou a méně kalorickou stravu. Dušená zelenina, rizoto, lečo s masem nebo bez, ryby a mořské produkty. Solíme méně, jídlo dochutíme kořením, česnekem nebo mořskými řasami. Náladu nám podpoří sklenička dobrého vína, nebo piva.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Barvou, která podtrhne naší osobnost je dnes hnědá nebo zelená. Vhodným kamenem je býčí oko nebo gaia stone. Vyzkoušíme vůni vetivru nebo granátového jablka.

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama