reklama

Magická Luna pro každý den: 7. 9. – symbol Kohout

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes se snadno napojíme na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Máme-li čisté úmysly, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Štíru – přibývá

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody nebo koupel nám pomůže aktivovat naší energii.

Na oběd si zajdeme do pizzerie – na rajskou polévku s bazalkou a parmazánem, na dobré rizoto či těstoviny. K večeři si dopřejeme salát s rukolou, gorgonzolou a ořechy. Dodržujeme pitný režim; sklenička dobrého bílého vína nebo piva nám neuškodí…

Pro energii dnů ve Štíru se hodí dramatická černá nebo čistá bílá. Z kamenů můžeme vybrat černý turmalín nebo křišťál. Krásnou jemnou vůní je mimóza nebo čistá esence citronové trávy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama