reklama

Magická Luna pro každý den: 8. 4. – symbol Roh hojnosti

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Tento symbol patří k zemnímu znamení Býka, jemuž vládne Venuše. Dnes musíme být opatrní, aby se z hojnosti nestala přesycenost. Všeho s mírou! Věnujeme pozornost svému tělu, ale i duši. Užíváme si, ale myslíme i na druhé, jsme štědří a obdarováváme své přátele, rodinu i blízké.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé dny Luny v Beranu nás učí nejdřív přemýšlet a pak jednat. Energie je aktivní; chce to pohyb, sport a také více erotiky a sexu.

 

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na masáž hlavy. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej i na vlasy.

 

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny, prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy.

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu a ani u oběda nepospíchat. Pochutnáme si na libovém hovězím mase s velkou zeleninovou přílohou nebo na rybích pochoutkách. Francouzi tvrdí, že snídat máme sami, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři dát nepříteli…

 

Pokud možno vyhneme se chirurgickým zásahům v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

 

Energii nám dodá červená barva, klid a harmonii odstíny zelené.

Krásným kamenem je rubín, jeho cena je vysoká, můžeme volit ve špercích i jeho syntetickou podobu, pro dobrou náladu poslouží světle zelený serpentin.

Vůně šafránu potěší naše smysly, citronová tráva pročistí energii.

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama