reklama

Magická Luna pro každý den: 8. 5. – symbol Puma

Luna hlavni foto nedele Foto:
Luna hlavni foto nedele
Foto: thinkstockphotos.com

Měli bychom být opatrní, hrozí nám neuvážené kroky, kterých budeme litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme na příhodnější čas.

Luna v Blížencích - přibývá

Vzdušný element přináší proměnlivost, máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním pracovním i osobním.

Prospěje nám protáhnout si páteř a končetiny, především paže. Citlivé jsou nyní plíce; dýcháme plynule, pomoci nám může jóga. Vhodná je masáž, plavání, nebo teplá bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Živnou kvalitou je tuk; volíme zdravé tuky, kvalitní oleje, maso, ryby. Bezmasá strava může obsahovat tofu na všechny způsoby. Jíme saláty, semínka, ořechy, a také sladkosti. Posilníme plíce odvarem z lékořice, nebo ománkovým vínem (je to pokrájený omanový kořen, naložený ve víně). Při trávicích potížích pomůže fenykl.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešní sváteční den můžeme vyzkoušet nezvyklou kombinaci fialové a zelené. Barevný kámen fluorit přináší dobrou náladu, heliotrop nás vede do soustředění. Domov můžeme provonět vůní heřmánku nebo borovice.

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama