reklama

Magická Luna pro každý den: 8.3. – symbol Chobotnice

Luna hlavni foto utery Foto:
Luna hlavni foto utery
Foto: thinkstockphotos.com

Lunární magie o tomto dni tvrdí, že je negativní. Snažíme se třídit své myšlenky, nemluvíme o sobě ani druhých špatně. Nezačínáme nové projekty, vyhneme se důležitým obchodním schůzkám a náročnou práci si necháme na jindy. Věnujeme se očistě mysli i těla, dopřejeme si solnou koupel.

Vykuřujeme svůj osobní prostor, používáme šalvěj, pelyněk, kadidlo. Zapálíme očistné bílé svíce, v sobě i v druhých si představujeme Světlo.

Luna v Rybách - ubývá

Vládu přebírají emoce, více se zajímáme o věci „mezi nebem a zemí“. Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne.

Jako poslední znamení zvířetníku ovládají Ryby nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o něž pečujeme. Energie těchto dnů je jinová, přijímající, a proto i naše tělo dokáže vstřebat více živin a léčivých přípravků. Uděláme si koupel, a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní.


Na tantra masáž můžete jít sami nebo s partnerem Foto:


Při ubývající Luně můžeme jíst víc, než jsme běžně zvyklí; lépe trávíme a naše tělo toho méně ukládá. Dopřejeme si i sacharidová jídla, k snídani a v dopoledních hodinách.

 

 19. Palačinky s mandlovým máslem a lesním ovocem Foto:


Odpoledne a večer zeleninu, ledový salát s kvalitní zálivkou. Vyzkoušíme olej z vlašských ořechů. Přidáme polníček nebo rukolu, která pomůže k dobrému trávení.

 

Podmínkou úspěchu pěstování v tomto období je pravidelná zálivka. Foto: Podmínkou úspěchu pěstování v tomto období je pravidelná zálivka.Foto: Thinkstockphotos

 

Vyhneme se pokud možno operacím v oblasti chodidel, kotníků, odložíme zkoušky a konkurzy

Dnes si dopřejeme modrou se stříbrnými doplňky.


luna modra Foto:

 

Hodit se nám může kámen lásky – růženín nebo měsíční kámen, který podporuje ženskou sílu.

 

Moon stone – ručně těžené kameny z primitivního dolu Foto:

 

Vonět nám bude jasmín nebo posvátná myrha.


Jasmínová revoluce v Tunisku inspirovala povstalce v Číně. Čínská vláda na to zareagovala tak, že zakázala pěstování a dovoz jasmínu. Foto:


 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama