reklama

Magická Luna pro každý den: 9. 12. – symbol Koruna

Věštba na pátek Foto:
Věštba na pátek
Foto: thinkstock.com

Dnes se probouzí energie našeho těla kundaliní – Hadí síla, pročišťující čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíš jen dokončujeme to, co jsme začali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i fyzické tělo – bereme koupele, provádíme uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Beranu – přibývá

Dnes dáváme pozor, kam svou energii směřujeme; jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Dny jsou náročnější pro naše smyslové orgány, mohou nás také potrápit bolesti zubů. Pokud sportujeme, jsme pozornější; v tomto cyklu Luny jsou časté úrazy a nehody. Snažíme se ochránit tělo i mysl, a nemáme-li dovolenou, náležitě se ráno připravíme na nový pracovní týden. Soustředíme se na pozitivní myšlenky a říkáme si, že nám půjde všechno lehce, rychle a snadno.

Je období ubývající Luny; můžeme toho víc sníst, a naše tělo dokáže jídlo rychle zpracovat. Zajdeme si na steak, doma si opečeme žebírka nakládaná v marinádě nebo uzenou makrelu. Určitě si neodepřeme bohatou zeleninou oblohu. Pro vegetariány je skvělou volbou letní studená zeleninová polévka, sýry nebo rýžové závitky se špenátem a rukolou.

Dnes můžeme zkombinovat karmínově červenou s šedou. Bude nám slušet karneol nebo labradorit. Velmi příjemná je esence tonky nebo vanilky.

Horoskopy 2018

reklama

reklama