reklama

Magická Luna pro každý den: 9. 4. – symbol Puma

Luna hlavni foto sobota Foto:
Luna hlavni foto sobota
Foto: thinkstockphotos.com

Dnes bychom měli být opatrní, spojuje se síla Levharta a Býka. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma. Jednejme podle zásady: „Moudřejší ustoupí“. V tento den nezačínáme nic nového, počkáme na příhodnější čas.

Luna v Býku - přibývá

Přicházející energie Luny v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, kterým i my, ať chceme či ne, podléháme. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

 

Toto znamení ovládá oblast šíje, krku, štítné žlázy. Necháme si promasírovat oblast zátylku, uvolnit napětí, což se odrazí i v celkovém uvolnění těla a mysli. Je jaro, počasí je proměnlivé, volíme oblečení o více vrstvách. Ideální termín pro návštěvu kosmetického studia, všechny krášlící a vyživující kúry působí velmi efektivně.

 

V těchto dnech tělo ukládá, a tak si vybíráme stravu, která je kvalitní a méně kalorická. Polévky, netučná masa, saláty a ovoce. Vyhneme se přílohám, vyloučíme z jídelníčku brambory i pečivo. Dostatečně pijeme. Bolí-li nás v krku, uvaříme si majoránkový nebo šalvějový čaj.

 

Pokud možno se vyhneme operacím v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů

Osvěží nás vibrace zelené barvy nebo krásná lososově růžová.

Pro lepší náladu a radost zvolíme vůni damašské růže nebo moschusu.

Neobvyklým kamenem je zelený vesuvian, zajímavý je i růžový rodonit.

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama