reklama

Magická Luna pro každý den: 9. 9. – symbol Netopýr

Luna hlavni foto patek Foto:
Luna hlavni foto patek
Foto: thinkstockphotos.com

Náročný den. Měli bychom si dát pozor na všechno, co děláme; snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii, řád.

Luna ve Střelci – přibývá

Cyklus Luny ve Střelci má ohnivý charakter, chce vzrušení. Pod jeho vlivem jsme akční a zajímáme se o dění ve světě, chceme cestovat a bavit se.

V těchto dnech se snažíme nic nepřehánět; ani aktivitu ani odpočinek. Šetříme tělo i psychiku. Můžeme zajít do letního kina, na procházku, na koncert nebo s přáteli na pivo. Pivní mok je v přiměřeném množství zdravý, podporuje práci ledvin i střev, zklidňuje nervovou soustavu.

Můžeme vyzkoušet sójové produkty, na trhu je jich nepřeberné množství. Od sójového mléka, smetany, jogurtů až k sójovému masu a sýrům, z nichž lze vykouzlit chutnou snídani, oběd či večeři. Nebo si uvaříme „pohádku mládí“ – krupicovou kaši s kakaem – a omastíme ji trochou másla. Těm, kdo se neobejdou bez masa, určitě zachutná kapustová sekaná.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, holení a stehenních kostí. Slušivou barvou pro dnešek je blankytně modrá nebo bílá. Vzácným a nevšedním kamenem je larimar nebo opalizující girasol. Náš prostor vyčistíme vůní kopálu nebo eukalyptu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama