reklama

Magická Luna pro každý den: Luna v Blížencích přibývá

Luna hlavni foto streda Foto:
Luna hlavni foto streda
Foto: thinkstockphotos.com

Ve dnech Luny v Blížencích vládne čilá komunikace. Dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce. Vzdušný element je neposedný, proto je potřebná větší koncentrace.

 Důležitý je pohyb, protahování. Protože Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na teplou olejovou masáž, která prohřeje pokožku celého těla. Při nachlazení inhalujeme nad párou éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Zvláště pro Blížence je důležité kontrolovat dech, např. pomocí jógy.


Jóga - nejenže je jóga super na protažení a zpevnění celého těla, ale také prospívá mysli a duši. Odpočatí lidé mají větší chuť na sex. Tak šup, šup na jógu a pak do postýlky. Foto:

 

Ve stravě si můžeme dopřát i více tučných jídel, v době vlády znamení Blíženců lépe vstřebáváme tuky. Pro ty, kdo nejedí maso, to mohou být ořechy, semínka, saláty s olejovou zálivkou a také zelenina, zvláště brokolice a květák.

Pijeme nesycenou vodu a čajemátový, třezalkový, z měsíčku. Vyhneme se zelenému, který ochlazuje.

 

pž máta peprná Foto:

 

Naši otevřenost a komunikaci podpoří modrá barva ve všech odstínech.

 

Modřina není nic závažného. Jen prostě nevypadá hezky Foto: Modřina není nic závažného. Jen prostě nevypadá hezkyFoto: Isifa

 

Z minerální říše vybereme pro dobití energie silný, český granát nebo modrý celestín.


luna dalsi foto streda - Obrázek 1 Foto:


Esence máty podpoří náš dýchací systém, levandule uvolní napětí a stres.

 

luna dalsi foto streda - Obrázek 2 Foto:

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama