reklama

Magická Luna pro každý den: Luna v Raku – přibývá

Luna hlavni foto ctvrtek Foto:
Luna hlavni foto ctvrtek
Foto: thinkstockphotos.com

Dny, kdy se máme věnovat rodině, dětem, být doma. Někteří mohou dostat chuť zvelebovat „svůj dům – svůj hrad“. Emoce jsou silné, proto se je snažíme ovládat.

Jsme opatrnější na zažívání, žaludek odráží náš psychický stav. Chováme se k sobě laskavě, nepřetěžujeme se, náročnou práci odložíme. Věnujeme se domácím pracím, lehčímu úklidu, zaléváme květiny.

Večer naložíme tělo do provoněné vodní lázně s levandulí nebo mořskou solí. Po koupeli potřeme celé tělo olejem, vyzkoušíme např. argánový.


Levandule lékařská posiluje vlastnosti soli - má relaxační účinky, zmírňuje strach a napětí, navozuje lepší spánek, působí proti křečím či revmatickým bolestem, zevně zlepšuje oběhové problémy Foto:


Nezatěžujeme zažívání, snažíme se jíst zdravě, návodů a knih je mnoho, zajímavá je např. živá row strava, kterou si můžete připravit i doma. Přednost dáme celozrnnému pečivu, kvalitním mléčným výrobkům a zahřívajícím pokrmům. Uvaříme si zázvorový čaj nebo meduňku, která zklidní naši nervovou soustavu.

 

Celozrnné pečivo není vždycky celozrnné. Pozorně čtěte obsah pečiva, často totiž obsahuje stejné prvky jako bílé pečivo. Celozrnné dnes bohužel není tak celozrnné, jako bývalo kdysi.  Foto:

 

Vyhneme se alkoholu, kávě, nemyjeme ani nestříháme vlasy, protože slábnou.

 

Nastříkejte jemně parfém na hřeben a pročešte s ním vlasy, vůně z vás bude sálat při každém pohybu hlavou. Foto:

 

Ve dnech Luny v Raku nejlépe podpoří naši náladu zelená nebo modrá barva.

 

ZELENÁ – Vy stojíte vždy pevně nohama na zemi. Jste milí, velkorysí a svůj život se snažíte držet v harmonii. Chcete milovat a být milováni. Ve společnosti jste oblíbení a žádaní. Velké zastoupení má ve vašem životě morálka. Foto:

 

Můžeme si pořídit šperky nebo kamínky olivínu a jantaru, který posiluje jin – ženskost.

 

luna dalsi foto ctvrtek - Obrázek 2 Foto:

 

Vzduch pročistí vůně borovice, slavnostně nás naladí vůně nardu.


luna dalsi foto ctvrtek - Obrázek 1 Foto:

 

Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama