reklama

Magická Luna pro každý den: Sobota 6. 2. Luna ve znamení Kozoroha - ubývající

Horoskop podle Magické Luny 1 Foto:
Horoskop podle Magické Luny 1
Foto: thinkstockphotos.com

Dny, kdy jsme praktičtí, zaměřujme se na důležité věci, které dnes dokážeme dokončit. V popředí jsou zájmy o materiální zajištění, řešení partnerských problémů necháme na příhodnější čas.

Znamení Kozoroha ovlivňuje pohybový aparát, kostru, ale i klouby a naši pleť. Je správný čas zajít do sauny, nebo si udělat doma horkou lázeň, pak se zabalit do županu a odpočívat. Skvělý je rašelinový zábal, prokrví celé tělo.

Protáhneme se, a naučíme se pár cviků z Pilates nebo jógy. Existuje mnoho knih a DVD, které můžeme nastudovat doma. Vhodná doba k depilaci, chloupky rostou pomaleji.

 

Pilates - je výborný pro posílení středu těla, zlepšení flexibility a balancu. Tyto věci se vám v posteli budou taktéž výborně hodit. Foto:

 

V tyto dny si můžeme dopřát sladké, jídla z našeho dětství. I mléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry – vše kvalitní, farmářské, domácí kvalitě. Vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí.

Lidé, kteří se dožili nejvyššího věku, pili často kefír nebo syrovátku. Pokud se vyhýbáte mléčným výrobkům, udělejte si čaj Yerba maté, má zvláštní zemitou chuť a zklidňující účinek, projasňuje mysl a zlepšuje fyzickou kondici.


Řecký jogurt (Primární fotografie) Foto:


Barvy našeho oblečení mohou být v temnější fialové nebo tmavě zelené.


Sobota 6. 2. Luna - Obrázek 1 Foto:


Pro ty, kdo věří energii kamenů jsou v těchto dnech nejlepší volbou ametyst a girasol.


Sobota 6. 2. Luna - Obrázek 2 Foto:


Naší mysl zklidní a správně naladí vůně kadidla nebo vanilky.


Sobota 6. 2. Luna - Obrázek 3 Foto:


Věra Várady

Horoskopy 2018

reklama

reklama