reklama

Mou sestru brutálně zavraždil kanibal! Musím znát pravdu o její smrti!

Vražda Cerys Yemm stále není vyřešena Foto:
Vražda Cerys Yemm stále není vyřešena
Foto: profimedia.cz a facebook.com

To jsou slova Shannon Yemm, která přišla o svou milovanou sestru opravdu děsivým způsobem!

Cerys Yemm (22) z Blackwoodu byla totiž napadena kanibalem-zabijákem Matthewem Williamsem (34) v hotelovém pokoji ve Walesu. Tak skončil její mladý život.

Ani dva měsíce poté, co byla její starší sestra zavražděna, nemůže Shannon Yemm spát, dokonce se bojí usnout, bojí se totiž opakujícího se snu, kde jí Cerys šeptá ze záhrobí „neboj se“.

Noční můra sužuje mladší sestru zavražděné každý den. Poprvé se jí tento sen zdál první noc po vraždě.

Shannon Yemm, mladsí sestra oběti Foto:

Shannon Yemm, sestra zavražděné

 

Toho večera si vyrazila Cerys s přáteli do místního baru, kde se zřejmě seznámila se svým vrahem, který ji v noci pozval k sobě na hotel.

Prý se jí zdál velmi zajímavý a líbil se jí, proto přikývla, když jí slíbil, že si dají jen pár dalších skleniček a on jí pak zavolá taxíka, který ji odveze domů. Slíbil jí taky, že se bude chovat slušně. Cerys byla zvyklá napsat vždy matce esemesku, když se někde v noci zdržela. Tenkrát jí napsala, že už je na cestě domů, pak že se ještě na chvíli zdrží s kamarády a jako poslední dostala její máma zprávu kolem půlnoci – jen strohé „omlouvám se“.

Druhý den ráno zvonil na policii telefon, údajně volal přímo Williams, který oznámil, že v jednom z hotelových pokojů je mrtvá dívka. Poté, co vtrhli policisté do hotelového pokoje, zůstali stát zcela zděšeni mezi dveřmi, než dokázali vůbec jednat. Později prý museli navštívit policejního psychologa, protože trauma, které zažili, jimi opravdu otřáslo.

Na zemi prý ležela mrtvola Cerys a Williams údajně pojídal její obličej. Tato verze příběhu byla později policií popřena a rodina dodnes nezná pravdu, jak jejich dcera a sestra opravdu zemřela. Rodina byla tehdy ušetřena hrůzné identifikace jejich dcery, identita byla potvrzena z tetování a podle jejího telefonu.

Cerys byla velice milá a veselá dívka Foto:

 

Jedno je jisté, byla to vražda a vrahem byl Matthewem Williams. Píšeme – byl, protože při zásahu ho policisté zastřelili. Trpěl paranoidní schizofrenií a v době vraždy byl pouhých 14 dní na svobodě. Předtím  byl odsouzen na pět let za napadení své tehdejší přítelkyně. Rodina dívky se nyní ptá, jak mohl tento psychicky narušený člověk být na svobodě a bez jakékoliv kontroly chodit mezi „normální“ lidi?

Už je to víc než rok a devatenáctiletá Shannon i její rodina stále čekají na závěr vyšetřování. Byla to skutečně tak děsivá, násilná kanibalská vražda, při které jejich milovaná Cerys umírala v příšerných bolestech, jak o tom informovala hned po nálezu těla všechna média?

„Cítíme se špatně a jsme na dně. Bylo zlé ji ztratit, ale ten způsob smrti? S tím se prostě nemůžeme nikdo vyrovnat. Nechtěla jsem slyšet, že musela strašně trpět. Snažila jsem se přesvědčit sama sebe, že to není pravda. Několik dní jsem vůbec nezapnula telefon a společně s bratrem jsme vypínali televizi, kdykoliv se začalo mluvit o naší sestře. Tajili jsme před matkou fakta o její smrti, jak nejdéle to šlo, ale nakonec to samozřejmě zjistila. Úplně se zhroutila a pokaždé, když byly v televizi zprávy, kde se prakticky o ničem jiném pár dní nemluvilo, propukla v pláč se slovy: ´Nechci to slyšet!´“ 

Dokonce i nyní Shannon a její maminka Paula (50) odmítají používat slovo kanibal, když mluví o Cerysině smrti.

„Je to něco, co se u nás nevyslovuje, v našem domě je toto slovo zakázané,“ říká Shannon.

Je navíc přesvědčena, že Williams mohl Cerys sledovat delší dobu. Vzpomíná si totiž, jak jí starší sestra vyprávěla, že na ni zíral nějaký muž v hospodě. To bylo cca dva týdny před její smrtí. Věří, že to byl ON a že svůj útok plánoval.

Několikrát prosili policii o informace, a dokonce si stěžovali na jejich jednání a žádali je, ať zarazí „fámy“ o kanibalismu. Řekli jim, že opravdu nešlo o kanibalismus, ale další informace jim poskytnout nemůžou až do konce vyšetřování.

„Upnuli jsme se nyní na naději, že její smrt nebyla tak strašlivá, jak se v médiích popisovalo. Je to hrozné, že se tyto věci vůbec dostaly na veřejnost. Nechceme, aby si ji lidé pamatovali jen kvůli tomu, jak brutálně skončil její život. To si nezaslouží!“

 

Ráno po vraždě Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama