reklama

Na 1. máje poběží zamilovaní první ročník běhu Prima Run – Přidejte se k nám!

Love Run 2016 si nejlépe užijete spolu Foto:
Love Run 2016 si nejlépe užijete spolu
Foto: archiv FTV Prima

Zapalují se vám lýtka? Provětrejte si je při prvomájovém běhu s názvem Prima Run, který připravuje televize Prima. Nemáte s kým běžet? Prima Run vám pomůže najít parťáka na běh a třeba i pro život.

Pětikilometrového závodu v pražské Stromovce se bude moci zúčastnit 2 222 lidí čili 1 111 párů. Podmínka registrace je jen jedna, a to – BÝT V PÁRU – na pohlaví nezáleží! Cena startovného činí 888 Kč.

Pokud zájemci o prvomájový běh nemají s kým běžet, mohou využít seznamky na Facebooku, která v rámci projektu vznikla. Stačí, když vyfotí své přípravy na běh a svou fotku umístí na svůj profil Facebooku nebo Instagramu s následujícím hashtagem podle toho, koho do páru hledají:

#primarunwoman – tento hashtag použijte, pokud jste žena a nemáte s kým běžet

#primarunman – tento hashtag použijte, pokud jste muž a nemáte s kým běžet


Takže pokud se se svým partnerem či partnerkou chcete proběhnout s námi, není nic snazšího než se zaregistrovat na www.prima-run.cz/registrace.


A pokud ještě k tomu rádi fotíte, můžete oba běžet zcela ZDARMA! Právě teď máte jedinečnou možnost vyhrát registraci pro vás oba!

 

Love Run 2016 si nejlépe užijete spolu... Foto:


Stačí, když nám do 15. dubna nahrajete na náš Facebook Prima Run nebo pošlete Facebook zprávou tu nejlepší tematickou fotku. Pro 3 nejoriginálnější tu čeká vstupné pro dva zdarma!

A pamatujte si, nebude to běh o život, ale prvomájový běh. Čas běhu je sice měřený, ale o výkon nepůjde. Záleží jen na běžcích, zda opravdu poměří své síly nebo se jen tak společně proběhnou – třeba i ruku v ruce. Prima Run 2016 si nejlépe užijete spolu.


image002 Foto:

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama