reklama

To nechcete zažít: Tatínek nechal děti 7 minut bez dozoru. Co všechno stihly provést?

Rodičovství je krásné, že?  Foto:
Rodičovství je krásné, že?
Foto: facebook

Říkali mu: Pořiď si děti, je s nimi legrace! Tak je má. A jak je vidět, užije si legrace víc než dost.

Paul Schettini je tatínek dvou malých dětí a žijí na Floridě. A určitě nečekal, že legrace, kterou si s dětmi užije, bude vypadat jako jeden obrovský binec. Stačilo nechat si děti hrát bez dozoru necelých 7 minut!

Paul je naštěstí veselý a pohodový tatínek, takže se z té spouště, kterou děti během chvilky za pomoci barev vytvořily, nezhroutil, ale všechno si to hezky nafilmoval. Ještě že maminka v tu dobu nebyla doma! Když se pak na video díváte, musíte se prostě smát. Všechny ty červené a zelené otisky dětských ručiček a nožiček. Na podlaze, na zdích, na dveřích, nábytku, koberci, plínkách... dokonce ani pes barvám neunikl!

„Můj syn za mnou přišel, měl na sobě jen plínku a byl zmalovaný jako nějaký válečník," vypráví Paul. A za ním zůstávaly malé červené a zelené ťápoty. „Panebože, řekl jsem si a šel zpátky po jeho stopách. Zjistil jsem, že objevil jen pár prstových barev, tak to snad nebude tak zlé. Jenže pak jsem vešel do pokojíčku naší dcery a v tu ránu jako by mě někdo praštil po hlavě cihlou. Úplně jsem zkoprněl."

Podívejte se sami (a to je video natočené až ve chvíli, kdy byly děti už vykoupané a část bytu uklizená!).

Dobrá zpráva je, že Paul stihl všechno uklidit, než se vrátila maminka domů. A vlastně se na děti ani moc nezlobil. „Byl jsem v šoku, to ano, ale musel jsem se tomu všemu smát. Jsou to přece jen děti a tohle bude jedna z těch historek, kterým se budete smát až do konce života."  

-ak-

 

Článek

14 realistických rodinných fotografií Foto:

Odstrašující galerie: Jestli plánujete dítě, radši neklikejte!

14 realistických rodinných fotografií, které ukazují, co je to rodičovství a jak to v rodinném životě chodí.

Článek

druhé dítě hlavní Foto:

10 věcí, které vám nikdo neřekne, než si pořídíte druhé dítě

Existuje celá řada věcí, které vám o druhém těhotenství nikdo neřekne. Které to jsou?


Horoskopy 2018

reklama

reklama