reklama

NESKUTEČNÉ VIDEO: Ranní oblékání 4 batolat

Jak se oblékají čtyři mrňousové najednou? Foto:
Jak se oblékají čtyři mrňousové najednou?
Foto: instagram

Pokud ráno vypravujete byť jen jediné děcko, víte, co je to za manévry. Jak musíte být vynalézaví, trpěliví a psychicky se obrnit. A teď si představte oblékat takové mrňouse čtyři najednou!

Whyte a její partner Dan Gibson byli v šoku, když se dozvěděli, že přirozenou cestou počali trojčata. A to v té době už nebyli doma sami. Z kočárku se na ně smála tehdy sedmiměsíční dcera Emily. Běžná rodinka o třech členech se tak ze dne na den rozrostla na bandu o šesti, které její dospělí zakladatelé neřeknou jinak než „the baby gang“, což je i název jejich facebookovské stránky.

 

Dneska je Olivii, Jacksonovi a Levimu 8 měsíců, jejich sestře Emily 2 roky a jejich rodiče kromě péče o ně stíhají ještě denně informovat své fanoušky na Facebooku a YouTube o tom, jak to u nich doma chodí. Obdivuhodné.

Kromě nahrávky, kde se výzvy ujala maminka, se tak můžete mrknout třeba na to, jak se se stejným úkolem popasoval o týden později tatínek:

 

Vtipné je začíst se do komentářů lidí, které cítili potřebu zanechat pod videem s maminkou svůj vzkaz. Vedle výkřiků typu „Chudinka“ či „Jak to, že jí nikdo nepomůže?“ zaznívá často jeden trefný, který to dle nás perfektně shrnuje: „Podívejte se na její tvář. Ani na chvíli ji neopustí úsměv. Za TO klobouk dolů.“

Michaela Kovářová

Článek

14 realistických rodinných fotografií Foto:

Odstrašující galerie: Jestli plánujete dítě, radši neklikejte!

14 realistických rodinných fotografií, které ukazují, co je to rodičovství a jak to v rodinném životě chodí.


Článek

První pohled na maminku... Foto:

Dojemné video: Díky speciálním brýlím malý Leo poprvé viděl maminku

Ve čtyřech měsících se malý Leopold podíval na svoji maminku a poprvé ji skutečně spatřil. A úsměv, který mu to vykouzlilo na tváři, stojí za všechno na světě!

Článek

Z vlasů se dá uplést jakékoli písmeno Foto:

FOTOGALERIE: Kreativní maminka uplete dceři na hlavně celou abecedu

Každá maminka dcery s dlouhými vlasy zvládne uplést cop levou zadní. A možná umí i několik druhů copánků. Americká blogerka a maminka Becky Porter ale zvedla laťku opravdu...


Horoskopy 2018

reklama

reklama