reklama

Odstrašující galerie: Jestli plánujete dítě, radši neklikejte!

14 realistických rodinných fotografií Foto:
14 realistických rodinných fotografií
Foto: photographer Danielle Guenther

14 realistických rodinných fotografií, které ukazují, co je to rodičovství a jak to v rodinném životě chodí.

Pokud ještě nejste rodiči, nemůžete pochopit každodenní boj, který představuje výchova dětí. Fotografka Danielle Guenther nám tento nikdy nekončící zmatek, shon a nervy, kterými rodičovství bezesporu je, přiblížila dokonale. Co je to vlastně být máma nebo táta na plný úvazek? Ti z nás, kteří své vlastní děti už mají, nebo dokonce mají to štěstí a už jim „miminka vylétla z rodinného hnízda“, se nad galerií určitě dobře pobaví. Ovšem pro ty z nás, kteří děti teprve plánují nebo jsou právě v očekávání, je těchto pár obrázků, které jim ukáží realitu jejich nadcházejících několika let, značně nevhodných. Mohly by jim způsobit psychickou újmu a zmařit jejich rodičovské plány.

A kdo je vlastně Danielle Guenther?

Narodila se a vyrůstala v Ohiu a nyní žije již 12 let v New Yorku. Zjistila, že miluje energii „městského života“ a ta je pro ni, podle jejích slov zcela návyková.

A co nám o sobě ještě prozradila? „Jsem fotograf samouk, který miluje dívat se na svět skrze pohled dítěte. Jsem také matka, která je inspirována energií těch malých lidí, kteří prožívají život s takovou silou, nadšením a emocemi. A sama sebe se často ptám, měli bychom brát rodičovství opravdu tak vážně ?!“

Takže, zde je 14 realistických rodinných fotografií, klikejte jen na vlastní nebezpečí :-)

14 realistických rodinných fotografií - Obrázek 1 Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama