reklama

Osudové číslo o vás prozradí víc, než byste možná chtěli

Spočítejte si své číslo Foto:
Spočítejte si své číslo
Foto: Thinkstock

Spočítejte všechna čísla ve svém datu narození a získáte své osudové číslo. Dozvíte se tak víc o sobě i o svých blízkých.

Numerologie, tedy věda o číslech, se narodila před více než 4000 lety, pravděpodobně v Mezopotámii. Tehdy lidé věřili v kouzelnou moc čísel. I dnes, kdy lidé na čísla tolik nevěří, může numerologie odhalit mnohé o něčí osobnosti, charakteru a životě vůbec. Protože však není vliv čísel na osud člověka vědecky podložen, je numerologie považována za okultní vědu.

I když nevíme, jak to funguje a proč, numerologie vám pomůže pochopit lépe svůj osud a starat se lépe o svůj život. Vše, co potřebujete, je znát své datum narození (nebo datum narození člověka, který vás zajímá) a spočítat si to nejdůležitější číslo.

Jak vypočítat své osudové číslo?

Podle numerologie má každý své osobní (osudové) číslo, které vychází z data narození. Získáte jej tak, že sečtete všechna čísla, včetně roku narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtete.

Příklad:

Pokud jste se narodili 28. ledna 1978

Sečtěte všechna čísla: 2 + 8 + 1 + 1 + 9 + 7 + 8 = 36

A dále pokračujte: 3 + 6 = 9

Takže vaše životní číslo je 9.

 

Na konci sčítání vždy musíte mít jednu číslici. Výjimku tvoří takzvaná zdvojená čísla, tedy 11, 22 nebo 33. Tato čísla vyžadují jedinečnou pozornost, protože zesilují jednotlivá čísla. Takový člověk stojí před velkou životní výzvou, na druhou stranu dostal do vínku i velký potenciál, aby ji zvládl.

Jestli už máte své životní číslo vypočítané, můžete odhalit, co znamená: 

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme Foto:

TEST: Inkoustové skvrny odhalí, jací jste

Psychologové vždy tvrdili, že existuje souvislost mezi tím, jak člověk reaguje na určitý obrázek z inkoustových skvrn, a jeho podvědomím.

Článek

Co prozradí stolice hlavní Foto:

9 věcí, které prozradí stolice o vašem zdravotním stavu

Ač to bude znít možná lehce perverzně, naše stolice nám toho má dost co říct.

Horoskopy 2017

reklama

reklama