reklama

Otestujte si svůj zrak a pohotovost zábavným způsobem

Otestujte si svůj zrak Foto:
Otestujte si svůj zrak
Foto: que.es

Internetem koluje mnoho obrázků, které otestují, jak je na tom váš zrak a schopnost soustředit se. A my vám 9 nejzábavnějších přinášíme právě teď!

Jistě jste už na internetu narazili na obrázky, které testují váš zrak při hledání pandy, sněhuláků a spousty dalších zvířátek či věcí. A my se rozhodli, že najdeme ty nejlepší z nejlepších a naservírujeme vám je hezky pohromadě:).

Jak na to?

Klikněte na na první obrázek ve fotogalerii, přečtěte si pod obrázkem, co máte zrovna na tomto konkrétním hledat, nastavte si stopky na 10 sekund a hledejte. Pokud po vypršení času daný objekt nenajdete, klikněte na další fotku a my vám ukážeme, kde se ukrýval.

Ve fotogalerii se takto nachází 9 zrakových testů. Tak připravte stopky, zaostřete, sooustřeďte se a hurá do toho. A na konci se nám pochlubte, kolik jste jich úspěšně v daném limitu zvládli. A nevěšte hlavu, pokud se vám podaří např. jen polovina - je to opravdu náročné!

Začínáme:

Samé pandy? Omyl! Někde je tam schované štěňátko Foto:

Chcete ještě víc? Tak se podívejte sem:

Článek

Co tyto dívky? Nezdá se vám na nich něco divného? Tedy kromě toho, že jsou vzhůru nohama :-) Foto:

Optické iluze, které vás dostanou!

To, že si s námi náš mozek dokáže pořádně zahrávat, už víme všichni. Někdy je to dost nepříjemné zjištění. Máme pro vás několik důkazů, které vás ale budou bavit.
Horoskopy 2018

reklama

reklama