reklama

Podzimní dekorace: Udělejte si domov ještě útulnější

Podzimní měsíce hrají všemi barvami – od oranžové na sto způsobů až po magický odstín červeného vína s nádechem burgundy. Že byste nejraději zalezli do postele se začínající depkou a začali se litovat nebo si stýskali nad tím, že léto je v nenávratnu? Zadržte. Raději se s námi pojďte inspirovat. Podzimní tvoření vám zvedne náladu, zabaví děti, a depka, co si na vás brousila zuby, dostane přes prsty.

Rozzářete to doma barvami Foto:
Zdroj: Pinterest.com
Rozzářete to doma barvami

Vévodí vašemu obyváku krb? Proč toto hřejivé zákoutí trochu nepřizdobit? Ale i když krb nemáte, nevadí. Stejně můžete vyzdobit třeba knihovnu, kousek kuchyňské linky nebo volný kout pokoje. Nad krb nebo stěnu můžete zavěsit barevný podzimní věnec, na krbovou římsu nebo poličku posaďte oblíbené dekorační dýně, na které natrefíte v každém dobře zásobeném květinářství nebo hobby marketu. A místo kytice čerstvě řezaných květin vyrazte na procházku pro větvičku s podzimními listy a posaďte ji do puclatého džbánku nebo keramické vázy. Mile působí i nasušené klasy obilí.

 

Tím ale nekončíme. Do popředí můžete naaranžovat dřevěnou stoličku nebo jen obyčejnou dřevěnou bedýnku, na kterou postavíte chryzantémy v květináči. Přidejte lucernu ve velikosti XXL, optimisticky oranžovou tykev (klidně hned dvě nebo tři) a dokonalé zátiší tomu všemu propůjčí svícen s několika chlívečky pro svíčky. Jak vidíte, za výzdobu bytu nebo domu nemusíte nutně utratit celé jmění, hravě postačí mít trochu fantazie a je hotovo.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama