reklama

PORADNA GURU KÁJI: Je nevěra důvod k rozchodu?

Co je vlastně nevěra? Foto:
Co je vlastně nevěra?
Foto: thinkstockphotos.com

Minulý týden jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým první díl poradny unikl, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude každý týden přinášet...

Nápad na zrození guru Káji se zrodil při jedné z našich redakčních hospod, při kterých se obvykle nikdo z nás nebrání podebatovat o svých partnerských a sexuálních strastech a radostech. Ostatní vždycky velice rádi a ochotně poradí, jak se situací, která někomu zrovna leží na srdci a na duši, naložit.

Nejlepší rady má vždy náš kolega Karel, kterému proto říkáme guru Kája – je to milovník a obránce něžného pohlaví. Ten vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.


Jako druhá nám napsala čtenářka Lenka, které děkujeme za následující dotaz...

Je nevěra důvod k rozchodu? Můj partner říká, že nevěra je i psychická. Co to znamená? Že si hraje na intelektuála?

A co na to Guru Kája?

S nevěrou je to celkem jednoduchý – důvod k rozchodu je v případě, že si to myslí alespoň jeden z vás. Psychická nevěra je docela těžko průkazná, ale dokud na kolegyně z práce jenom myslí a nežádá je, jestli by s ním nešly něco okopírovat, je to v klidu. Každopádně když chlap otevřeně tasí termíny jako "psychická nevěra", většinou to znamená, že nemá daleko k přechodu do fyzický sféry a víceméně testuje, co všechno by mu u tebe prošlo. Takže hodně štěstí...

Tvůj guru Kája


Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – PrimaŽENY...

Milá Lenko,

moc nerozumíme tvé otázce. Pokud ti nevěra nevadí, jsi schopná svému partnerovi odpouštět jeho zálety, zůstávej s ním v pokoji. Pokud ti to vadí, rozejdi se s ním... Vždy je to jen na daném člověku, jak má nastavený svůj pohled na život a na partnerské soužití.

A pokud se jedná o psychickou nevěru, tu jsme myslím zažili uplně všichni. Ty jsi nikdy při sexu ani na chviličku nepomyslela na někoho jiného než na svého partnera, se kterým sis zrovna tento slastný okamžik užívala? Tomu nevěříme :-)

Za PrimaŽENY – tentokrát Lucie

Horoskopy 2018

reklama

reklama