reklama

Příběh Kateřiny (47): Upřednostnila jsem muže před dětmi!

Upřednostnila jsem muže před dětmi!  Foto:
Upřednostnila jsem muže před dětmi!
Foto: istock.com

Když člověku do života vpluje láska, je to vždycky jedinečný okamžik. Takový, že se nejednomu z nás přitom zatočí hlava pocitem štěstím. Já kvůli bláznivě zamilovanosti pozapomněla na děti a začala žít život po boku nového muže jakoby snad ani žádné nebyly!

Život nás někdy umí překvapit nevšedními životními okamžiky, a když se pod vlnou emocí rozhodneme špatně, tak to vesměs nemůže dopadnou dobře.

Odešel navždy, sbohem nám ale říct nestačil

Pavel zemřel během těžké autonehody, živil se jako řidič kamionu a jezdil dlouhé trasy - Praha až Portugalsko. Sice vydělal krásné peníze, ale jednoho dne mi zavolali, že bohužel následkům těžkého zranění podlehl. Byly to ukrutně bolestivé měsíce, než jsem se spolu s dětmi přes tuto událost přenesla.

Neuvěřitelně se mi stýskalo a jako každé ženě, tak i mně scházela mužská náruč a všechno to, co k tomu patří. Díky firemnímu večírku konaném mimo Prahu jsem se seznámila s Vaškem, s chlapem, co měl takt, nechyběl mu smysl pro humor a hlavně mezi námi dvěma přeskočila neskutečně intenzivní jiskra. Ten večer jsme se spolu milovali a já se z firemní akce vrátila až o dva dny později. Ano, někdy by tvrdil, že jsem úplně marná, nebo veselá v rozkroku, ale já tak nějak podvědomě cítila, že je to ten ideální kandidát třeba i pro život.

Ahoj lásko, pojď dál!

Zamilovali jsme se jeden druhého ze dne na den, on by se kvůli mému já rozkrájel a já jsem na tom byla stejně. Ke mně se choval jako k bohyni, ale mé děti mu přes nos dvakrát nešly. Dlouho se jim vyhýbal a později dělal vše proto, aby s nimi strávil co nejméně času. Já jsem tuto realitu vidět nechtěla, protože jsem se vlastně bála toho, že bych o svoji novou lásku díky tomu měla přijít. Neustále mluvil o tom, ať se k němu konečně nastěhuji, že chce žít tak, jak si oba dva zasloužíme. Mým synům bylo tehdy 17 a 15 let. Ani jeden nestál o to žít se mnou a novým přítelem, a tak se rozhodli žít s mojí matkou, ať to mají i na dále blízko do školy a na brigády. S nadšením jsem souhlasila, protože Vašek o mé syny dost okatě nestál. Já se ale u něj měla jako princezna. I když jsem byla matkou, tak jsem se pořád chtěla cítit jako milovaná žena.

Dva roky po jeho boku a pěkně pospolu byly úžasné. Jezdili jsme tam i tam, cvrlikali jsme jako zamilovaní blázni a všechny moje kamarádky se zmohly akorát na závist velkou jako Brno. A víte, co, já si to ukrutně užívala! Po té ale přišlo velmi kruté vystřízlivění. Můj drahý si našel mladší, prostě zatoužil po vlastní opravdové rodině.

„S mými dětmi mezitím vztah celkově ochladl, já je navštěvovala jen sporadicky, protože se mi oba dva úspěšně vyhýbali a moje matkou se nijak netajila tím, že mnou pohrdala. Vlastně taky měla důvod. Já jsem totiž na svoji mateřskou roli kvůli sobecké lásce prostě zapomněla. Máti se mnou dodnes nemluví, Petr s Michalem trucují a já jen doufám, že mi jednoho dne opustí. Avšak rozumím tomu, že mi nemohou odpustit i to, že jsem na jejich tátu tak nějak rychle zapomněla.

„Nikdy neupřednostňujte vaše vlastní děti kvůli jinému partnerovi. Láska je sice důležitý aspekt do života, ale ten pravý partner nikdy po vás nebude chtít, abyste přestala být matkou. Já to pochopila až ve chvíli, kdy jsem se ocitla úplně sama,“ přiznává narovinu Kateřina a přitom polyká slzy na litry.

Kateřina z Plzně

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:

Článek

Foto je na přání paní Zuzany pouze ilustrační Foto:

Příběh Zuzany (38): Byla jsem nevěrná a moc mě to trápí

Udělala jsem osudovou chybu. Když se k ní přiznám, zničím si budoucnost a vlastně celý život.

Článek

I když je vdaná a má děti, bratranec je pořád její velká láska Foto:

10 příběhů ze života o nevěře a nešťastné lásce

Příběhy o nešťastné lásce a nevěře. Příběhy, které napsal sám život.

Článek

Příběh Zdeny: Mám dítě, které nikdy nepozná štěstí Foto:

Příběh Zdeny (30): Mám dítě, které nikdy nepozná štěstí

U příběhu třicetileté Zdeny se vtírá do mysli otázka, zda ji někdo „nahoře“ na její nelehký úděl systematicky nepřipravoval. Stará se totiž o autistického syna.

Článek

Příběh Daniely: Je mi 25 a jsem vdova Foto:

Příběh Daniely: Je mi 25 a jsem vdova

Strávili jsme spolu nádherných 9 měsíců manželství. Byl to muž mých snů, který odešel příliš rychle. I po roce jeho ztráta moc bolí, ale jsem vděčná, že jsem s ním mohla...

Horoskopy 2018

reklama

reklama