reklama

Roztomilá miminka: Perfektní fotografie, které se (ne)povedly

Tak to se (ne)povedlo! Foto:
Tak to se (ne)povedlo!
Foto: boredpanda.com

Ne všechno, co perfektně naplánujete, se skutečně povede. Zvlášť když je ve hře miminko!

 

Miminka jsou krásná, roztomilá a k zulíbání. Ale také jsou jako průtokové ohřívače. Co jde dovnitř, musí ven a často bohužel ve chvíli, kdy to vůbec nečekáte. Jen si to představte. Máte voňavé miminko, chystáte se s ním ven na procházku, dáte mu čistou plínku, krásně ho oblečete. A šup, už máte v plínce „voňavou“ nadílku a můžete začít znovu. Jako kdyby miminko mělo nějaký radar.

A co teprve, když se chcete s miminkem hezky vyfotit někde ve studiu u profesionálního fotografa. Ideální příležitost předvést, co všechno a v jakém různém skupenství případně barvě umí to mrně vyprodukovat.

Podívejte se na fotografie, které ukazují rodičovství takové, jaké skutečně je. Že není stále načančané a dokonalé, ale občas taky pěkně špinavé a zapáchající.

Na druhou stranu, tyhle situace prostě nevymyslíte. Ty prostě přináší sám život. Kdo má děti, jistě mu některé z fotek mnohé připomenou:

a-fotografy.co.uk Foto:

 

 

Mohlo by se vám taky líbit:

Článek

Pandítko Foto:

Pro usmání: Kýchající pandí miminko!

Jak to vypadá, když má pandítko rýmu?

 

Článek

Thomas se narodil ve 23. týdnu těhotenství Foto:

DOJEMNÁ GALERIE: Před a po. Předčasně narozené děti

Je důležité, kdy se miminko narodí. Protože předčasně narozené děti mohou čelit různým obtížím celý svůj život a někdy i každodenně zdolávat bitvu s osudem.
Horoskopy 2018

reklama

reklama