reklama

Spermobanka v USA má problém: 36 dětí se narodilo ze spermií zločince

Chybička se někdy vloudí... Foto:
Chybička se někdy vloudí...
Foto: Thinkstock

Spermobanka v americkém státě Georgia má problém. Pod číselným kódem 9623 nabízela sperma dárce, jehož charakteristika působila ideálním dojmem: pohledný, bez zdravotních problémů, IQ Alberta Einsteina a vysokoškolský diplom z neurologie. Vybralo si ho 26 párů z USA, Kanady a Británie, jimž se narodilo celkem 36 dětí.

Pak ale bublina praskla – kvůli administrativní chybě se rodiny dozvěděly skutečnou totožnost dárce; 39letý Chris Aggeles má několik záznamů v trestním rejstříku a soudní dokumenty naznačují i psychickou chorobu, napsal list The Times.

Pokud Aggeles právě neseděl ve vězení za novou loupež, pracoval sporadicky v restauraci připravující steaky anebo v pizzerii.

Otec schizofrenik

Spermobanka se nyní může připravit na sérii žalob; první z nich už podala matka šestiletého syna z kanadského Ontaria. Viní spermobanku, že chybně uvedla charakteristiku, zdravotní stav i kvality dárce. Nejvíc ji vyděsila skutečnost, že podle soudních dokumentů je "biologický otec jejího dítěte schizofrenik, což je genetické a dědičné", uvádí žena v žalobě, kterou podala v USA i v Kanadě.

Zdroj: ČTK

Článek

Malá Payton s maminkou Foto:

Lesbičky žalují spermobanku: Místo blonďatého andílka mají rozkošnou černošku!

Životní partnerky zatoužily po společném dítěti a rozhodly se tedy, že navštíví kliniku, která jim s tím pomůže. Vybraly si určitý vzorek ze spermobanky, za který...

Článek

Hormonální jóga přirozenou cestou harmonizuje hladiny hormonů Foto:

Hormonální jóga: Pomohla mi v 37 letech poprvé otěhotnět

Tato odnož jógy pocházející z Brazílie není sice určena výhradně pro něžné pohlaví, ale právě ženám pravidelné cvičení pomáhá s mnohými ryze ženskými problémy. Harmonizuje...

Článek

Stacie Venagro má opravdu atypické těhotenské bříško... Foto:

Je v sedmém měsíci těhotenství! Přesto posiluje, aby měla pořádné „břišáky“!

Osobní trenérku a fitness instruktorku Stacii Venagro kritizují za to, jak vypadá a jak se chová během těhotenství.


Horoskopy 2018

reklama

reklama