reklama

Super vychytávka pro rodiče a jejich ratolest!

Longboard Stroller je pecka! Foto:
Longboard Stroller je pecka!
Foto: boredpanda.com/quinny.com

Longboard určitě všichni znáte, není to žádná novinka. Ale nyní je tu něco, co dopřeje kupu zábavy nejen mladým, ale i rodičům a jejich dětem.

Byla jen otázka času, kdy se populární longboard dočká další varianty, dalšího způsobu použití. A už je to tady! Na trhu se objevil tento „kočárek“ a rodinky mají o zábavu postaráno. Vytvořil ho návrhář, který spojil „prkno“ se sedačkou dětského kočárku a vzniklo něco fantastického. Nyní je to nejnovější hit na trhu s dětskými kočárky. Pokud jste sportovní maminka nebo tatínek a běžné procházky vás nudí, je tato vychytávka právě pro vás. Do prodeje by se měl tento longboardový kočárek dostat někdy v příští rok.

Longboard Stroller - Obrázek 4 Foto:

Kočárek byl navržen s nárazníky a ruční brzdou, což napomáhá bezpečné jízdě. Každopádně by rodiče neměli zapomínat na bezpečnostní helmu a pořádně dítě připoutat.

„Prknokočárek“ bude vyrábět firma Quinny. Nyní připravuje limitovanou edici pro nadcházející rok.

A ještě je tu jedna velice důležitá informace, na kterou určitě všichni čekáte. Tato zábavička vás přijde ale docela draho. Zatím se mluví o přibližné ceně 599 eur, což je v přepočtu asi 16 000 korun.

Longboard Stroller - Obrázek 1 Foto:

Anketa

Chtěli byste si vyzkoušet jízdu na Longboard Strolleru?

hlasovat
hlasovat
hlasovat

Video, které vám ukáže, jak na to :-)

Horoskopy 2018

reklama

reklama