reklama

Tábor, který žije! Slavíme 25 let!!!

I na táboře můžete potkat celebrity Foto:
I na táboře můžete potkat celebrity
Foto: Agentura H+H

Zdálo by se, že čím starší, tím usazenější. Ale to jste na omylu! Tábor, který žije! Každým rokem vychytával drobnosti, aby Vám dnes mohl poskytnout vše, o čem sníte!

Tak schválně – na táboře se nachází obrovské jeviště, na kterém se pořád něco děje! Právě tam můžete potkat celebrity, o kterých (zatím) jenom třeba čtete. Za čtvrtstoletí, co se tábor koná, se jeho účastníci mohli potkat třeba s Lucií Bílou, Ewou Farnou, Helenou Vondráčkovou, Lucií Borhyovou, Ilonou Csákovou, Jiřím Kornem, Miroslavem Donutilem, Petrem Bendem, Leošem Marešem a spoustou dalších.

tabor h+h 2014 majk spirit 004 Foto:

Na táboře kromě toho denně běží více než 7 programů současně. Můžete se věnovat tanci, sportu, plavání, spoustě soutěží, moderování ve vlastním táborovém rádiu, kreslení, zpívání… Zkrátka, nuda má sem zákaz vstupu!

FotorCreated1 Foto:

 

Máte neustále hlad a pořád byste něco zobali? Nemusíte se bát, nenechají Vás umřít hladem! Naopak, jídlo je zabezpečené 6 krát denně a nápoje nonstop! Kam se hrabou dovolené all inclusive.

Bojíte se, kde budete bydlet? Tábor je umístěn v úžasném prostředí rekreačního střediska Ondráček v Beskydech. Ubytování je v chatkách, v budově a na přání účastníků vzniklo také ministanové městečko. Drsoni tedy bydlí ve stanech s podsadou. Tábor je kromě toho ve dne v noci střežen hodně ostrou ostrahou!

FotorCreated Foto:

Cena tábora je od 3 740,- Kč a je úplně kompletní, to znamená, že už nemusíte nic doplácet, ani nosit z domova nějaké věci třeba k ubytování. A jako správný tábor je také tento řádně pojištěný proti úpadku! Cenu pobytu lze zaplatit i na splátky, přičemž si sami určíte, jak budou velké.

Je-li Vám tedy 8–17 let, neváhejte a klikněte na internetové stránky www.haha.cz, kde najdete přihlášku on-line, nebo volejte v pracovní dny od 13.00 do 16.00 na telefonní číslo 596 125 500.

A pozor! Termíny turnusů jsou: 1.–11. 7., 11.–21. 7., 21.–31. 7., 31. 7.–10. 8., 10. 8.–20. 8. a 20. 8.–30. 8. 2015. Na tábor se odjíždí současně ze čtyř měst: Prahy, Brna, Ostravy a Olomouce.

Horoskopy 2018

reklama

reklama