reklama

Televizní tipy na týden: Seriály se vrací, včetně jednoho zbrusu nového

Lékařka Linda Hartová je novou postavou seriálu Cesty domů. Hraje ji Markéta Plánková.  Foto:
Lékařka Linda Hartová je novou postavou seriálu Cesty domů. Hraje ji Markéta Plánková.
Foto: archiv FTV Prima

Pondělí

Katastrofální dovolené II – 20.00 Prima ZOOM

Pokud se vám dovolená nevyvedla podle plánů a celá propršela, schválně se mrkněte na osudy těch, kteří by zamračené nebe na svých cestách s radostí přivítali. Prima Zoom vám přináší druhou řadu úspěšného dokumentárního seriálu, kde budete moci nahlédnout do života obyčejných lidí, kteří na své vytoužené dovolené málem přišli o život.

Cesty domů III – 20.15 Prima

Váš oblíbený seriál se vrací s novou, jubilejní desátou řadou. A také s úplně novou znělkou. Exkluzivně se na ni můžete podívat už nyní a seznámit se tak s novými tvářemi seriálu.

Invaze – 22.55 Prima Cool

Jestli se vám líbí horory, pak je tu pro vás hororový leden na Coolu. V invazi bude bojovat psychiatrička v podání Nicole Kidman se svým kolegou (Daniel Craig) proti zárodkům neznámého viru, které útočí na DNA spících lidí a postupně je mění v něco, co je nám navlas podobné, ale zbavené všech emocí. Během jediné noci se většina lidí v okolí promění v bytosti, jež mají jediný cíl: infikovat druhé a ovládnout prostor.

Úterý

Mezi námi děvčaty – 20.15 Prima

Říká se, že jablko nikdy nepadá daleko od stromu. Ale v případě Tess a Anny se tak stalo. Anna si se svojí matkou nijak zvlášť nerozumí, protože každá je úplně jiná. Jednoho dne se však Anna probudí v těle své matky a naopak. Že by to byla lekce osudu, aby k sobě obě dvě našly cestu?

Mezi námi děvčaty Foto:

Velikáni gotiky: Dosáhnout k nebesům – 21.05 Prima ZOOM

Gotické katedrály se svými úchvatnými věžemi dotýkají nebe, a nás proto pohled na ně nepřestává udivovat. O těchto stavbách víme mnohé, ale co víme o lidech, kteří se na výstavbě gigantických budov podíleli? O jejich osudech se dozvíte v dokumentu na Prima ZOOM.

Velikáni gotiky: Dosáhnout k nebesům Foto:

Středa

Cesty domů III – 20.15 Prima

Nová řada seriálu se hodně bude točit kolem partnerských vztahů. Některé jsou pevné jako skála, jiné začínají teprve pod pokličkou probublávat na povrch. Dostanou šanci se rozvinout? A co stávající páry? Vydrží jejich vztah, nebo se pod vlivem nových okolností a nově příchozích rozpadnou?

Článek

Linda a Hynek Foto:

VIDEO: Lovestory v Cestách domů. Kdo se dá s kým dohromady?

Co bude hlavní hybnou silou v nové řadě seriálu Cesty domů? To je samozřejmě těžké odhadovat, ale jedním z horkých favoritů jsou partnerské vztahy.

Sherlock Holmes: Jak prosté (2) – 20.05 Prima love

Sherlock Holmes nelení a opět zasahuje při dalším kriminálním případu. A dá se říci, že má na vyšetřování tajuplných vražd něco víc než talent. Sherlock podle vůně, která se line z křesla, usoudí, že vraždila žena. Bude to vážně tak? Mimochodem, víte, že představitel Sherlocka, čtyřicetiletý herec Jonny Lee Miller, byl prvním manželem Ageliny Jolie? Prozradíme vám toho o něm i víc:

Článek

Sherlock Holmes aka Jonny Lee Miller Foto:

Jaký je Sherlock Holmes v soukromí? Běžec i advokát

Ačkoliv revolučnímu pojetí Sherlocka zpočátku mnozí nevěřili, seriál Jak prosté dokázal, že si pozornost zaslouží a v zahraniční už na podzim nastartoval svou třetí...

Čtvrtek

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích – 20.15 Prima

Konečně to vypadalo, že Bridget Jonesová našla toho pravého v podobě Marca Darcyho. Jenže žárlivost a přítomnost Daniela Cleavera udělají své. Můžete se těšit na zábavnou podívanou, kde tomu všemu oplácaná Reneé Zellweger nasadí korunu.

Jste single? Držíte dietu? Nejste v práci až tak úplně spokojená? Možná jste na tom podobně jako Bridget. Otestovat se můžete TADY.

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích Foto:

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV – 20.05 Prima love

Strávit s úplně cizím mužem část noci není zrovna dobrý nápad. Nejenže si z takového nevšedního zážitku nemusíte vůbec nic pamatovat, ale navíc můžete vyfasovat obvinění z vraždy. Tohle se přesně stane Mauře, která je hlavní podezřelou, protože Brad byl té noci zavražděn.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně Foto:

Pátek

Kurz sebeovládání – 22.45 Prima

Ideální komedie na páteční večer. Dave (Adam Sandler) se musí podrobit kurzu, aby zvládal nápor svých emocí na jedničku. S tím vším mu má pomoci odborník na slovo vzatý – psychiatr Buddy (Jack Nicholson), který se stane jeho spolubydlícím, aby měl svého pacienta pod řádnou kontrolou. Je to ale nakonec Buddy, který své emoce nezvládne a začne si se snoubenkou Davea.

Kurz sebeovládání Foto:

Management – 20.05 Prima love

Sue (Jennifer Aniston) se během své pracovní cesty ubytuje v motelu, kde se shodou náhod seznámí s Mikem, který se do ní bezhlavě zamiluje, ale ona o něj nejeví zájem. Mike se však nevzdává a snaží se vzbudit v Sue to, co v něm vzbudila ona sama. Co myslíte, podaří se mu to? No jasně, je to přece americký film!

Management (film) Foto:

Sobota

Karolína, domácí kuchařka – 18.10 Prima

Pro velký úspěch seriálu, ve kterém vaří Karolína Kamberská domácí speciality, se hned začátkem roku začaly točit nové premiérové díly. Takže nepřepínejte, Karolína vaří dál.

Karolína Kamberská tv tipy Foto:

Muži proti ženám – 20.15 Prima

Zábavný pořad, při němž se i vy můžete zúčastnit nesmiřitelného souboje žen a mužů, je zpátky. Soupeřící týmy složené z oblíbených osobností českého showbyznysu povedou coby hrající kapitáni opět Tereza Kostková a Dalibor Gondík.

MXŽ - plachta - Obrázek 1 Foto:

 

Směr smrt – 20.05 Prima love

Obě jsou maximálně zaměstnány svými životy, jednoho dne však zasáhne ruka osudu a jejím následkem budou obě bojovat o svůj život. Jak se to všechno vlastně stalo a proč došlo k tak otřesné autonehodě? Nejhorší na tom je to, že přežije jen jedna z nich. Chcete vědět která? Tak se v sobotu večer dívejte:)

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Zbrusu nový seriál televize Prima vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky. Sledujte příběh Marie Svobodové (55), kterou osud připravil o manžela. Ona však nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál. Na první díl seriálu si musíte počkat až do neděle, ale už teď si můžete mezi prvními pustit jeho chytlavou úvodní znělku v podání Jany Kirschner a skupiny Jelen:

 

Opuštěná – 20.05 Prima love

Pokud váš milý jednoho dne zmizí beze slova z vašeho života, je to zvláštní. Ale o to horší je pocit, že váš stín někdo pronásleduje. Právě v těchto dnech Katie zjišťuje, že jejím osobním strážcem není nikdo jiný než její ztracený přítel. A ten může být podle všeho pořádně nebezpečný.

Opuštěná Foto:

Velký – 20.00 Prima Cool

Každý malý kluk si přeje být už konečně dospělý. Joshovi se toto přání ve třinácti splní díky kouzelníkovi, kterého o tuto proměnu požádá. Ale má to jeden háček. Duchem je pořád ještě v dětství, zato vizáží je to dospělý mužský s hlavou plnou bláznivých nápadů. Můžete se těšit na Toma Hankse v hlavní roli.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama