reklama

Televizní tipy na týden: Večer se určitě nudit nebudete

Ďábel nosí Pradu - dívejte se ve čtvrtek večer Foto:
Ďábel nosí Pradu - dívejte se ve čtvrtek večer
Foto: facebook

Ani po svátcích se nemusíte bát, že v televizi nenajdete dostatek zábavy.

Pondělí

40 dnů a 40 nocí – 22:30 Prima

Josh Hartnett dostal kopačky a aby se ze všeho vzpamatoval, vsadí na strategii – vytloukat klín klínem. Ale ta bohužel vůbec nefunguje. Proto se rozhodne nekonečně dlouhých 40 dní a 40 nocí sexuálně abstinovat. Co myslíte, vydrží to?

Kriminálka Stuttgart IV – 20:05 Prima Love

Komisařka Anna opět zasahuje. Stane se svědkem přepadení místního klenotnictví a neváhá nasadit život, aby sjednala spravedlnost. Jednoho z kumpánů postřelí, ten druhý jí však unikne.

 

Úterý

Hra o dítě – 20:15 Prima

Christy natolik touží po dítěti, že po neúspěšném umělém oplodnění nakonec svolí pro poslední variantu a tedy tu, že s manželem vyhledají vhodnou náhradní matku. Shoda náhod je dovede k Mallory, která se sice tváří jako ta nejlepší kandidátka, ale postupem času manželé zjišťují, že mladá žena skrývá děsivé tajemství.

Hra o dítě Foto:

Manžel k pohledání – 18:45 Prima Love

I když seriál Chůva k pohledání skončil, s bláznivou Fran se budete setkávat i dál v seriálu Manžel k pohledání. A toho Fran rozhodně má! Ten její je totiž homosexuál... U amerického seriálu s prvky sitcomu se určitě zasmějete.

Manžel k pohledání II (18) Foto: Manžel k pohledání II (18)Foto: All

 

Středa

Křižovatky života – 20:15 Prima

Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, dramata s dobrým i špatným koncem. Přesně takový je dokumentární seriál, ve kterém můžete sledovat  reálné příběhy obyčejných lidí. Příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých…

Když počasí změnilo historii – 22:00 Prima ZOOM

Některé dramatické zvraty máme ve svých rukou, některé nedokážeme ovlivnit. Někdy naše planeta zkrátka rozhoduje za nás a je neuvěřitelné, co všechno může změnit a zhatit právě počasí.

Když počasí změnilo historii Foto:


Čtvrtek

Ďábel nosí Pradu – 20:15 Prima

Vynikající Meryl Streep v roli arogantní, sebestředné a kruté šéfky, která má pod palcem nejčtenější módní magazín Runway. A vedle ní křehká Anne Hathaway jako asistentka, která to se svou šéfovou nebude mít nijak lehké. Další film, který můžete vidět několikrát a stále vás bude bavit.


Podfu(c)k – 21:45 Prima Cool

Povedená komedie, jejíž hlavní zápletkou je krádež vzácného diamantu. Zlodějíčci musí dopravit tento třpytivý klenot z Evropy do Ameriky a aby toho nebylo málo, má na něj políčeno i surovec Boris, který bez skrupulí zavraždí kohokoli. Nenechte si ujít Brada Pitta v hlavní roli.

Podfu(c)k Foto:

Pátek

Poslední tanec – 0:35 Prima

Něco pro nespavce se silnými nervy. Právník Rick nemá zrovna na růžích ustláno. Jeho drahá je nejen odsouzená za vraždu na doživotí, ale navíc její život drží v hrsti nevyléčitelná nemoc. Rick si však nepřeje nic jiného, než ji zprostit viny, aby poslední dny mohla prožít s ním doma.

Poslední tanec Foto:

Společenská pravidla – 20:05 Prima Love

Manželstvím to nekončí, právě naopak – všechno jím začíná. Ono totiž není nijak jednoduché snažit se, aby stereotyp všedních dní nenapáchal škody. A když se k tomu všemu ještě připletou kamarádi a rodina, může být zaděláno na katastrofu.

Sobota

Od devíti do pěti – 14:30 Prima Love

Mít šéfa na zabití, to není opravdu nic, po čem by toužila kterákoli sekretářka. A přesně s takovým nadřízeným mají své zkušenost tři asistentky. Právě teď je ten nejvyšší čas utnout mu tipec a pořádně se mu za všechno pomstít. V hlavní roli uvidíte Jane Fondu.

40 let panic – 21:50 Prima Cool

Nemít žádnou sexuální zkušenost v tak pozdním věku, jako má Andy, to není dvakrát lákavé. Na jedné akci se však sblíží s krásnou Trish. Jenže, jak to udělat, aby to vypadalo, že je zdatný milovník, i když právě není? Steve Carell si ve filmu 40 let panic nechal depilovat hrudník. Celou scénu si navíc sám vymyslel. Au....

Steve Carell si ve filmu 40 let panic nechal depilovat hrudník. Celou scénu si navíc sám vymyslel. Foto:

Žiješ jednou, zemřeš dvakrát – 20:05 Prima Love

Po tragické smrti svého muže utrží Nicol ještě další ránu. Unese jí parta drsných chlápků, kteří po ní chtějí pořádný balík peněz. Všechno totiž napovídá tomu, že její drahý měl opravdu nebezpečné tajemství.

Neděle

Danielle Steelová: Osudy – 14:45 Prima Love

Láska si nevybírá a jednoho dne prostě vtrhne do našich životů jako povodeň. Přesně toto se stalo mileneckému páru, kde oba vedou zcela odlišné životy. On je vdovec a má pět dětí, ona je vytížená reportérka, která pracuje v New Yorku. Sladí své životy tak, aby měli nárok na štěstí?

Danielle Steelová: Osudy Foto:

Velcí bratři – 20:00 Prima Cool

Chtějí se vyhnout pobytu ve vězení, a proto přijmou práci, která vyžaduje péči o komplikované děti a dospívající, se kterými se život zrovna nemazlil. Po čase si však začínají klást otázku, zda nebylo lepší odpykat si trest v base, než se snažit sžít s těmito malými tyrany.

Zamilovaný Shakespeare – 20:05 Prima Love

Když umělec přijde o fantazii a múzu, tak je to opravdu nezáviděníhodná situace. S příchodem Lady Violet do Williamova života však dorazí nejen inspirace, ale především ho dostihne vášnivá láska. Nahlédněte do života tohoto úspěšného autora, jehož díla jsou známá po celém světě.

Joseph Fiennes a Gwyneth ve filmu Zamilovaný Shakespeare 1998 Foto:

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama