reklama

TEST: Inkoustové skvrny odhalí, jací jste

Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme Foto:
Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme
Foto: womansown.co.uk

Psychologové vždy tvrdili, že existuje souvislost mezi tím, jak člověk reaguje na určitý obrázek z inkoustových skvrn, a jeho podvědomím.

 

Takzvaný Rorschachův test je jedna z mnoha psychologických metod, díky nimž se dá zkoumat osobnost člověka, a dodnes je jednou z nejpoužívanějších, například v soudním lékařství. Tento test vymyslel švýcarský psycholog Hermann Rorschach už v roce 1921 a je založen na projekci myšlenek jednotlivce. Zpočátku Rorschach vytvořil mnoho inkoustových skvrn, které nechal otestovat na mnoha lidech, a z nich vybral pouhých deset takových, které v lidech vyvolávaly nejvíce reakcí a nejvíce podněcovaly jejich fantazii.

 

Máme pro vás něco podobného. Ukážeme vám několik tradičních obrázků inkoustových skvrn a možná se o své osobnosti dozvíte něco, co jste dosud nevěděli.

Nejdříve si přečtěte slovo, které je nad obrázky, a zkuste o něm chvíli přemýšlet. Pak se podívejte na dva obrázky pod ním a vyberte si jeden z nich. Nepřemýšlejte, jednoduše se řiďte instinktem a jeden si zvolte. Pod obrázky si pak můžete přečíst vysvětlení.

                                               KRÁSA

beauty Foto:

 

LEVÝ OBRÁZEK: Jste svérázný člověk plný života, který ve všem vidí jen to nejlepší. Občas možná i trochu nepořádný, ale máte velké srdce a nezabýváte se prkotinami.

PRAVÝ OBRÁZEK: Jste precizní, pořádkumilovný člověk a soustředíte se na detaily. Snažíte se mít všechno pod kontrolou a pěkně zorganizované.

 

                                                SMUTEK

fear Foto:

 

LEVÝ OBRÁZEK: Máte takzvaně horkou hlavu a snadno se rozčílíte. Ale také jste vřelý, vášnivý člověk, který dokáže rychle odpustit.

PRAVÝ OBRÁZEK: Vy jste nejspíš trochu introvert, který nechce vzbuzovat něčí pozornost. Občas je ale dobré ukázat ostatním, jak se opravdu cítíte. Zkuste to a buďte trochu důvěřivější.

 

                                                STRACH

fear2 Foto:

 

LEVÝ OBRÁZEK: Jste společenský člověk, který rád tráví čas s ostatními. Vy se nejvíce bojíte osamělosti.

PRAVÝ OBRÁZEK: Máte živou představivost a sklon myslet si o všem spíše to horší. Snadno se zneklidníte a máte rádi vše pod kontrolou.

Článek

Je to opravdu to, co vás hned napadlo? Foto:

OTESTUJTE SE: Máte nestydaté myšlenky?

Někdy si myslíte, že vidíte věci, které vlastně vůbec nevidíte.

Článek

Tak kampak se schovala? Foto:

TEST postřehu: Najdete na obrázku nahou ženu?

Na první pohled to vypadá jako běžná podzimní fotografie...

Horoskopy 2018

reklama

reklama