reklama

Domov a rodina

Věštba na sobotu Foto:
  Pod vládou symbolu Jednorožce naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou příjme. Dnes je důležitý výběr našeho jídelníčku, aby nám strava co nejvíce prospěla.
Vyznáte se v kávě? Foto:
  Vyznat se v kávovém názvosloví není vůbec jednoduché. Jaký je rozdíl mezi Latte macchiato a Espresso macchiato? A proč si nikdy neobjednávat velké espresso, nebo dokonce piccolo?
Banánové bábovičky pro velké Foto:
  A jako každý pátek i dnes vám přinášíme recept na víkend. Tentokrát se zaměříme na sladké a zdravé. Banánové bábovičky jsou nejen moc dobré, ale nemusíte se ani bát, že po tomto dezertu přiberete.
Věštba na pátek Foto:
  Dnes můžeme lehčeji pochopit význam osudu a karmy, odpustit a rozvázat staré vzorce a složité vazby z minulosti. Je závěr pracovního týdne, máme víc času na sebe.
Věštba na čtvrtek Foto:
  V tento den se snažíme soustředit pozornost na běžné činnosti, spoléháme se sami na sebe, kultivujeme svoji psychickou energii, sebevyjádření a komunikaci, nikoho nepomlouváme, snažíme se být...
Věštba na středu Foto:
  Novoluní představuje nový začátek, snadno se zbavujeme zlozvyků, negativních vzorců a postojů. Přichází nová energie, především v oblasti naší kariéry, práce, obchodu, studia.
Vaše věštba na úterý Foto:
  Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit, uzavřít, nezačínáme nic nového. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme srdeční čakru a přijímáme z Univerza energii pro nadcházející období.
Věštba na pondělí Foto:
  Tento den bude náročný, snažíme se třídit své myšlenky, nemluvíme o sobě ani druhých špatně. Nezačínáme nové projekty, vyhneme se důležitým obchodních schůzkám a náročnou práci necháme na lepší...
Věštba na neděli Foto:
  Dnes se můžeme těšit na příznivý a harmonický měli bychom si vizualizovat a přát zdar ve všech oblastech našeho života. Jsme slavnostně naladění, v duši máme klid a mír, odpouštíme sobě i druhým....
Horoskopy 2018

reklama

reklama