reklama

Vánoční dárky na poslední chvíli. A navíc vyráběné s láskou

Vánoční dárky vyráběny s láskou Foto:
Vánoční dárky vyráběny s láskou
Foto: thinkstock.com

Bloumáte mezi regály, pendlujete mezi obchody a pořád ne a ne najít to, co byste si představovali? Nekupujte to, co se vám nelíbí a raději vyrobte opravdu originální vánoční dárek se vším všudy, co to vašim blízkým řekne jasně. Že vám na nich opravdu záleží.

Ať už vás po kreativním tvoření svědí palce, nebo se vám budou ušetřené korunky hodit, tak neváhejte a nachytejte inspiraci společně s námi.

Něco k snědku

Dobrotami prostě druhé rozhodně nezarmoutíte. Vsadit můžete na domácí vaječný nebo karamelový likér či vaši ořechovku, kterou ukrýváte v baru, a co se vám letos vážně povedla

  • Božsky vánoční jsou ořechy v cukru, v čokoládě nebo snad perníčky, se kterými si v rámci zdobení vyhrajete na jedničku.
  • Naložte sýry do láku, vytáhněte se před ostatními s klobáskami přímo z udírny nebo namíchejte rodině z kvalitních surovin instantní směs pro cupcakes, vánoční sušenky či muffiny do skleněné zavařovací sklenice.
  • Co takhle překvapit lahodným müsli s hoblinkami a s kousky hořké, mléčné či bílé čokolády (variantou jsou také müsli tyčinky, které zabalíte do celofánu a máte hotovo). Nevšedně budou působit třeba dortová lízátka na špejli nebo bonboniéra z nepečeného cukroví a se záplavou lahodné čokolády. Nakonec si ale dejte záležet a vyhrajte si s etiketou, ta totiž dárek povýší na hotový skvost.
  • A domácí pečený čaj už jste zkoušeli? My se po něm můžeme utlouct!

Štrikujte

Vánoční dárky vyráběny s láskou pletení Foto:

Říkáte si, že se to už dávno nenosí a tak na pletací jehlice padá prach zapomnění? Chyba lávky, je nejvyšší čas je zase oprášit. Upleťte vaší rodině báječné huňaté podkolenky, co na horách prostě přijdou vhod. Překvapit můžete i pleteným návlekem na hrníček nebo obalem na tablet či mobilní telefon. Ty totiž v obchodech nejsou zrovna nejlevnější.

Tak trochu jiná fotokniha

Máte pocit, že za ně chtějí firmy přímo nekřesťanské peníze, když nejsou zrovna v akci a tu jste zase propásli? Sáhněte po fotoalbu, které má navíc prostor i pro několik řádků, co obdarovaného chytnou za srdce. Připište k momentce zážitek, jenž s ní má přímou souvislost, a uvidíte, že sklidíte plusové body navíc. Ve výsledku totiž stačí pár detailů, aby listování fotoalbem stálo za to.

Koupel, co nemá konkurenci

Proč utrácet za předražené voňavé šumivé tablety do koupele, když stačí pár laciných ingrediencí (jedlá soda, kyselina citronová, vonný olejíček, kukuřičný škrob, sušená levandule, potravinářské barvivo) a máte hotovo s minimálními náklady, které se budou rovnat obrovské vlně radosti a pocitu uvolnění, když si je obdarovaný vhodí do lázně.

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Ty nejlepší dárky pro partnera Foto:

Vánoční dárky pro muže: Více jak 35 tipů a nápadů

Vánoce se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas začít řešit, komu a co pořídit pod stromeček. Obzvlášť vybrat dárek pro muže bývá někdy velmi obtížné. Ale nebojte se, s...

Článek

Vyberte si to nejlepší pod stromeček Foto:

Vánoční dárky pro ženy: Vyberte si pro sebe, maminku, babičku nebo kamarádku

Nechceme vás strašit, ale Vánoce se blíží mílovými kroky. A přiznejme si to, jsme to hlavně my ženy, které každoročně řešíme, co a komu pořídit něco pěkného pod stromeček....

Článek

Letos zabalte dárky nevšedně Foto:

Letos zabalte dárky nevšedně a s nápadem

Klasický vánoční balicí papír, stuha a jmenovka. Ano jde to i takto, ale zkuste to letos trochu jinak – originálně a netradičně.

Článek

Knižní tipy: Výběr těch nejlepších knih napříč žánry Foto:

Vánoční knižní tipy: Ty nejlepší knihy napříč všemi žánry

Jaký dárek nikdy neomrzí, neurazí a vždy potěší? Přece dobrá kniha! A my pro vás připravili výběr těch nejlepších titulů napříč všemi žánry.

-lz-

Horoskopy 2018

reklama

reklama