reklama

Domov a rodina

Věštba na pondělí Foto:
  Zajímavý den, máme hlubší spojení s duchovním světem, máme si uvědomit, jakou tvořivou energii má každá naše myšlenka a také slovo. Snažíme se vyhnout negativním lidem, jen tak se vyhneme hádkám,...
Psychologický test, který prozradí mnoho nejen o vaší povaze Foto:
  Optické iluze a různé testy s nimi spojené jsou velmi oblíbené a na internetu jich najdete mnoho. A jsou velmi podobné těm, kteří používají i psychologové. A my si jeden z nich pro vás připravili.
Věštba na neděli Foto:
  Dnes se můžeme těšit na pozitivní den, máme se obklopit krásnými věcmi, povznášející hudbou a uměním a příjemnými lidmi. Velkou roli hrají v pozitivním vnímání i vůně – aromaterapie, voňavé svíčky,...
Věštba na sobotu Foto:
  Pod vládou symbolu Jednorožce naše tělo dokonale zpracuje a využije veškerou potravu, kterou příjme. Dnes je důležitý výběr našeho jídelníčku, aby nám strava co nejvíce prospěla.
Vyznáte se v kávě? Foto:
  Vyznat se v kávovém názvosloví není vůbec jednoduché. Jaký je rozdíl mezi Latte macchiato a Espresso macchiato? A proč si nikdy neobjednávat velké espresso, nebo dokonce piccolo?
Banánové bábovičky pro velké Foto:
  A jako každý pátek i dnes vám přinášíme recept na víkend. Tentokrát se zaměříme na sladké a zdravé. Banánové bábovičky jsou nejen moc dobré, ale nemusíte se ani bát, že po tomto dezertu přiberete.
Věštba na pátek Foto:
  Dnes můžeme lehčeji pochopit význam osudu a karmy, odpustit a rozvázat staré vzorce a složité vazby z minulosti. Je závěr pracovního týdne, máme víc času na sebe.
Věštba na čtvrtek Foto:
  V tento den se snažíme soustředit pozornost na běžné činnosti, spoléháme se sami na sebe, kultivujeme svoji psychickou energii, sebevyjádření a komunikaci, nikoho nepomlouváme, snažíme se být...
Věštba na středu Foto:
  Novoluní představuje nový začátek, snadno se zbavujeme zlozvyků, negativních vzorců a postojů. Přichází nová energie, především v oblasti naší kariéry, práce, obchodu, studia.
Horoskopy 2018

reklama

reklama