reklama

Velká soutěž pro milovníky piva a vína – hrajte každý den o šest lahví Muscatu 2013 a sud s dvaceti litry světlého ležáku Lipan

Velká soutěž pro milovníky piva a vína Foto:
Velká soutěž pro milovníky piva a vína
Foto: ilustrační foto/thinkstockphotos.com

Věříte si ve znalostech ze světa révy a sladu? Pak máte šanci si právě teď vědomosti prověřit, případně rozšířit a získat atraktivní ceny každý den.

Cesta je jednoduchá. Stáhněte si zcela zdarma zábavnou a vědomostní aplikaci Prima kvízy do svého mobilního telefonu a tabletu. Začněte hrát právě teď, protože soutěž trvá jen do 13. prosince 2015. Pro výhru stačí zahrát nejvyšší denní skóre ve hře Pivo jak víno, jejíž tváří je Václav Postránecký. Rozhodně to stojí za pokus a neváhejte se domluvit i s přáteli. Čím více vás bude hrát, tím větší šanci máte. Vždyť sud piva nebo karton vín nevypijete sami.

Velká soutěž pro milovníky piva a vína - Obrázek 2 Foto:

Část soutěžních otázek vychází z oblíbeného primáckého seriálu Vinaři. Víte třeba kolik má obyvatel „Liťák“? V jakém městě se nachází pivovar Platan nebo jaké pivo se vyrábí v pivovaru Nymburk? Pak máte velkou šanci na výhru.

Partnery soutěže jsou Zámecké vinařství Třebívlice a Pivovarský Dvůr Lipan.

Pro účast se přímo ve hře přihlaste k Facebooku a sledujte jej, protože do dvou dní se dozvíte, jak jste obstáli. Seznam výherců pak budeme týdně aktualizovat.

STAHUJTE HNED TEĎ!

Sledujte novinky na našem Facebooku a webu: www.facebook.com/prima.kvizy

www.primakvizy.cz

Pro iOS stahujte ZDE!

Pro Android stahujte ZDE!


Článek

Pobavíte se a třeba se i něco nového dozvíte Foto:

Prima kvízy: Jste chytřejší Vy, nebo tváře TV Prima?

Změřte si své PQ v nové zábavné aplikaci pro vaše telefony a tablety. Samozřejmě zcela zdarma.


Horoskopy 2018

reklama

reklama