reklama

Velký čínský horoskop: Co vás čeká v roce ohnivé Opice?

Letošnímu roku vládnou ohnivý Mars a ohnivá Opice Foto:
Letošnímu roku vládnou ohnivý Mars a ohnivá Opice
Foto: Thinkstock

Lidé odpradávna chtěli znát svoji budoucnost, dotazovali se na ni různými prostředky. Jednou z nejefektivnějších cest je astrologie. Naše západní pracuje s dvanácti znameními, které svoji vládu střídají po celý rok. Východní astrologie pracuje s dvanáctiletými cykly, kdy každý rok vládne jedno znamení.

Čínská astrologie je propojená s taoismem, učením, které říká, že vše v našem světě má energii, která se dělí na dvě božské síly – mužskou jang a ženskou jin. Obě tyto síly nebo také protiklady se doplňují a neustále proměňuji, a tvoří tak vyvážený celek. Staří mudrci také věděli, že náš svět je postaven z pěti základních prvků – ohně, země, kovu, vody a dřeva, které ovlivňují kvalitu jednotlivých cyklů.

Co nás čeká v novém roce 2016?

Podle západní astrologie je vládcem ohnivý Mars a podle čínské astrologie ohnivá Opice, která je velmi bystrá a také rychlá. Můžeme se těšit na náhlé změny (které např. představuje tarotová karta Věž). Měli bychom být připraveni, zvláště ti, kteří si vše rádi plánují, že „prozřetelnost“ zařídí nenadálé zvraty, se kterými se budeme muset vyrovnat. Kvalita tohoto roku ukazuje na nutnou flexibilitu a pružnost, nesmí nám chybět ani nadhled a hravost. Opatrní bychom měli být zvláště v oblasti financí. Měli bychom zacházet s penězi a investicemi zodpovědně, vše dobře rozmyslet, sbírat informace a rady, jinak nás čekají nemilé ztráty. 

Rok ohnivé Opice začíná 8. února 2016. Najděte si podle roku narození své znamení a přečtěte si, co vás čeká:

ČÍNSKÝ HOROSKOP PRO 12 ZNAMENÍ

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Finanční horoskop Foto:

Finanční horoskop: Která znamení utrácejí nejvíc peněz?

Která znamení ráda utrácejí a která šetří?

Horoskopy 2018

reklama

reklama