reklama

Velký čínský horoskop - znamení Psa

Čínský horoskop znamení Psa Foto:
Čínský horoskop znamení Psa
Foto: thinkstock.com

Lidé ve znamení Psa se narodili v těchto letech: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Vah

Měsíc jeho vlády: říjen

Hodina jeho vlivu: 19–21

U těchto lidí najdeme silný vztah ke všemu tajemnému, zajímají je různé záhady a mystika. Psi jsou bdělí, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se velmi odvážně. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid. Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Smysl pro věrnost kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených v tomto znamení. Jejich city je snadné zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Partnerství a láska

Toto znamení je velmi citlivé a právě díky tomu jedná často velmi emocionálně. Psi proto mohou vytvářet ve vztazích časté problémy a nedorozumění, jsou vztahovační a také si libují v roli oběti. Partnerství berou velmi vážně, proto prožívají veškeré potíže silně a rozchody jsou pro ně velmi traumatické. Jsou romantičtí a věří na lásku na celý život, a jestliže se zklamou, většinou se uzavírají do sebe a nesnadno vstupují do nových vztahů. Nejsnadněji navážou partnerství s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají i umělecky založení Zajíci, zvláštní přitažlivost panuje mezi Psem a Hadem, který je pro něj velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazuje se Kohouty. Napjaté vztahy mívá s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2015

Práce

Hned počátkem nového roku znamení Kozy se budete snažit zvládnout pracovní úkoly svižným tempem. Chcete postoupit a vaše snaha se vám v tomto roce opravdu vyplatí. Oprašte staré známosti a kontakty, buďte aktivní, a je jisté, že v tomto roce může nastat velký zlom ve vaší profesi. Můžete konečně nalézt zaměstnání, které bude odpovídat vašim nárokům a uspokojí vás i finančně. Skvěle se bude rozvíjet i vaše stávající kariéra, můžete dosáhnout viditelného posunu, ale je potřeba dát o sobě vědět, umět si říci, co chcete. V tomto roce budete mít štěstí i na výhodné půjčky, úvěry a nákup zařízení do domácnosti atd.

Zdraví

Ve znamení Psa se většinou rodí dobrosrdeční a veselí lidé, i když samozřejmě existují výjimky. Největším problémem tohoto znamení bývají potíže v oblasti zad a pohybového aparátu. Důležitým úkolem tohoto roku bude, aby se tito zrozenci naučili hospodařit s energií a zbytečně nezatěžovali svoji psychiku i tělo. Jde o časový plán a harmonogram, který by se měli naučit dodržovat. Pokud to dokážou, budou mít dostatek času jak na práci, tak i na soukromý život, své přátele a koníčky. Budou spokojeni, což se odrazí celkově i na jejich zdraví a fyzické vitalitě. Ve stravě a jídelníčku se doporučuje dodávat dostatek selenu a také vápníku, pro pročištění organismu popíjet bylinkové detoxikační směsi.

Láska

V tomto roce mohou mít štěstí zvláště nezadaní, a to v podobě nové lásky, která je může potkat v období jara nebo léta. Proto by zrozenci znamení Psa měli co nejvíce vyhledávat různé společenské události, při kterých budou mít příležitost seznámit se s novými lidmi. Vhodnou dobou ke změnám v osobním, partnerském životě je také období podzimu, zvláště pak měsíce října. Celkově lze říci, že vztahy s ostatními lidmi se mohou při troše snahy zlepšovat, nedorozumění a také nezájem je nutno nahradit vstřícností i časem stráveným s blízkými lidmi. Mnoho problémů se pak může pozitivně změnit.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama